Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. więcej x

MPK-Łódź Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6

serwisy informacyjne

  • MPK Łódź - Rozkłady jazdy
  • Znajdź nas na fb

    MPK na facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Subskrypcja
  • polski
  • English

KOMUNIKAT


W dniu 17 czerwca 2023 r. (sobota) w godz. ok. 15:30 - 18:30 zmiana tras linii 3, 59, 65A, 65B, 73, 81

KOMUNIKAT 101/23

W związku z planowanym biegiem „Daj Piątaka na Dzieciaka" na trasie: Stefana, Łagiewnicka, Julianowska (jezdnia południowa), Zgierska (jezdnia wschodnia), Dolna, Łagiewnicka, Organizacji WiN, Młynarska, Kowalska, Łagiewnicka, Żabia, na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu w dniu 17 czerwca 2023 r. (sobota) w godz. ok. 15:30 - 18:30 zmieni się trasa linii 3, 59, 65A, 65B, 73, 81.

linia 3
Z pętli Chojny Kurczaki do skrzyżowania Zachodnia / Limanowskiego bez zmian, następnie ul. Limanowskiego do pętli Dw. Łódź Żabieniec

Zmiana w obu kierunkach jazdy.

linia 59
Z pętli Dw. Łódź Chojny do skrzyżowania Zachodnia / Lutomierska bez zmian, następnie ul. Lutomierską, Klonową, Hipoteczną, Pojezierską, Zgierską i dalej obecną trasą

Zmiana jedynie w podanym kierunku.

linie 65A, 65B
z Lotniska do Bałuckiego Rynku bez zmian, a następnie: Zawiszy, Franciszkańską, Szklaną, Marysińską, Inflancką, Łagiewnicką i dalej obecną trasą.

z pętli Radogoszcz Wschód do skrzyżowania Łagiewnicka / Julianowska bez zmian, następnie ul. Julianowską, Zgierską, Zachodnią i dalej obecnymi trasami.

linia 73
Z pętli Koziny do skrzyżowania Zachodnia / Lutomierska bez zmian, następnie ul. Lutomierską, Klonową, Hipoteczną, Pojezierską i dalej obecną trasą.

Zmiana jedynie w podanym kierunku

linia 81
Z pętli cm. Szczecińska do skrzyżowania Pojezierska / Zgierska bez zmian, następnie ul. Zgierską, Bałucki Rynek, Zawiszy, Franciszkańską, Inflancką i dalej obecną trasą.

Zmiana jedynie w podanym kierunku

Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowym numerem telefonu: 42 638 90 20


 

Powrót...

Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.