Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. więcej x

MPK-Łódź Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6

serwisy informacyjne

  • MPK Łódź - Rozkłady jazdy
  • Znajdź nas na fb

    MPK na facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Subskrypcja
  • polski
  • English

KOMUNIKAT


W dniach 14 - 22 września 2022 r., zmiana tras autobusów linii 76, 78, 83, 84B, 6

KOMUNIKAT 178/22

W związku z remontem sygnalizacji na skrzyżowaniu Aleksandrowska / Szparagowa / Rydzowa, na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu, w dniach 14 - 22 września 2022 r, zmianie ulegną trasy linii 76, 78, 83, 84B, 6 MUK.

linia 76
z pętli cmentarz Szczecińska, do skrzyżowania św. Teresy / Kaczeńcowa bez zmian, następnie ulicami: Kaczeńcową, Aleksandrowską, Traktorową i dalej właściwą trasą do pętli Kusocińskiego.

z pętli Kusocińskiego do skrzyżowania Traktorowa / Rojna bez zmian, następnie ulicami: Traktorową, Aleksandrowską, Kaczeńcową, św. Teresy, Szczecińską do pętli cmentarz Szczecińska.

linia 78
z przystanku Dworzec Łódź-Żabieniec, do skrzyżowania Traktorowa / Rojna bez zmian, następnie ulicami: Rojną, Szczecińską, Antoniew i dalej obecną trasą do pętli Targowy Rynek w Aleksandrowie Łódzkim.

Zmiana obowiązuje w podanym kierunku jazdy.

linia 83
z pętli cmentarz Szczecińska ulicami: Szczecińską Aleksandrowską, Rydzową, Rojną, Traktorową i dalej właściwą trasą do pętli pl. Mikulskiego.

z pętli pl. Mikulskiego do skrzyżowania Rojna / Rydzowa bez zmian, następnie ulicami: Rydzową, Aleksandrowską, Kaczeńcową, Wersalską, Szczecińską do pętli cmentarz Szczecińska.

linia 84B
z pętli Teofilów Rojna - Rojna, na rondzie Muszyńskiego zawraca, Rojną, Szczecińską, Antoniew, Rąbień: Słowiańską, Aleksandrowską - Aleksandrów Łódzki: Konstantynowską, Dmowskiego - do przystanku Poselska

z przystanku Poselska - Konstantynowska, Wojska Polskiego - Łódź: Aleksandrowską, Rydzowa, Rojna - pętla Teofilów Rojna.

kursy szkolne przez ul. Wersalską

z pętli Teofilów Rojna - Rojną, Rydzową, Aleksandrowską, Kaczeńcową, Wersalską, Szczecińską - Antoniew - Rąbień: Słowiańską, Aleksandrowską - Aleksandrów Łódzki: Konstantynowską, Dmowskiego - do przystanku Poselska

z przystanku Poselska - Konstantynowska, Wojska Polskiego - Łódź: Aleksandrowską, Szczecińską, na rondzie Orlika (Szczecińska / św. Teresy) zawraca, Szczecińską, Aleksandrowską, Rydzową, Rojną - pętla Teofilów Rojna.

linia 6 MUK
z pętli Parzęczewska / Staffa w Zgierzu, do skrzyżowania św. Teresy / Szczecińska bez zmian, następnie ulicami: św. Teresy, Kaczeńcową, Aleksandrowską, Szczecińską i dalej właściwa trasą do pętli Dworzec Łódź-Kaliska.

z pętli Dworzec Łódź-Kaliska, do skrzyżowania Rydzowa / Aleksandrowska bez zmian, następnie ulicami: Aleksandrowską, Kaczeńcową, św. Teresy i dalej właściwa trasą do pętli Parzęczewska / Staffa w Zgierzu.

Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowym numerem telefonu: 42 638 90 20


 

Powrót...

Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.