Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. więcej x

MPK-Łódź Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6

serwisy informacyjne

  • MPK Łódź - Rozkłady jazdy
  • MPK na facebook

    MPK na facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Subskrypcja
  • polski
  • English
Rozkład na:

KOMUNIKAT


Od dnia 25 kwietnia 2021 r. (linia nocna od nocy z 24 / 25 kwietnia br.) do odwołania, zmianie ulegną trasy linii   7   9   14   Z13   43A   43B   65A   65B   74A   74B   83   86A   86B   N3A   N3B   N5A   N5B   N7A   N7B   N8   N9

KOMUNIKAT 55/21

W związku z rozpoczęciem budowy stacji Łódź Śródmieście, przebudowy skrzyżowania Więckowskiego / Lipowa oraz zakończeniem prac torowych na skrzyżowaniu Przybyszewskiego – Kilińskiego na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu od dnia 25 kwietnia 2021r. (linia nocna od nocy z 24 / 25 kwietnia br.) do odwołania:

- zmianie ulegną trasy linii 5, 7, 9, 14, 43A, 43B, 65A, 65B, 74A, 74B, 80, 83, 86A, 86B, Z13, N3A, N3B, N5A, N5B, N7A, N7B, N8 i N9

- zawieszone zostaną tramwajowe linie 1, 8, 12, 13 oraz autobusowa linia Z7

- uruchomione zostaną linie 8A, 8B, 12A, 12B, 96A i 96B

Zmiany tras tramwajowych dotyczą dwóch kierunków jazdy

linia 5
W dni robocze:

KAROLEW – Bratysławska, Karolewska, Bandurskiego, Mickiewicza, Piotrkowska Centrum, Piłsudskiego, Kilińskiego, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Limanowskiego, Aleksandrowska – TEOFILÓW

W soboty, niedziele i święta:

RETKINIA – Wyszyńskiego, Bratysławska, Karolewska, Bandurskiego, Mickiewicza, Piotrkowska Centrum, Piłsudskiego, Kilińskiego, Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Limanowskiego, Aleksandrowska – TEOFILÓW

linia 7
PÓŁNOCNA – Północna, Ogrodowa, Zachodnia, Kościuszki, Piotrkowska Centrum, Piotrkowska, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska – WIDZEW AUGUSTÓW

linia 8A
stała trasa

CM. ZARZEW - Lodowa, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska, Piłsudskiego, Piotrkowska Centrum, Mickiewicza, Włókniarzy, Limanowskiego, Aleksandrowska – TEOFILÓW

linia 8B
stała trasa

CM. ZARZEW - Lodowa, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska, Piłsudskiego, Piotrkowska Centrum, Mickiewicza, Włókniarzy, Limanowskiego, Aleksandrowska – KOCHANÓWKA

linia 9
OLECHÓW – Ofiar Terroryzmu 11 Września, Odnowiciela, Hetmańska, Rokicińska, Piłsudskiego, Kopcińskiego, Narutowicza, POW, al. Rodziny Poznańskich, Kilińskiego, Franciszkańska, Wojska Polskiego, pl. Kościelny, Zgierska – HELENÓWEK

linia 12A
RETKINIA – Wyszyńskiego, Bratysławska, Karolewska, Bandurskiego, Włókniarzy, Kopernika, Gdańska, Legionów, pl. Wolności, Pomorska, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, POW, Narutowicza – RADIOSTACJA

Kursuje wyłącznie w dni robocze.

linia 12B
RETKINIA – Wyszyńskiego, Bratysławska, Karolewska, Bandurskiego, Włókniarzy, Kopernika, Gdańska, Legionów, pl. Wolności, Pomorska, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, POW, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, działki, Telefoniczna, Giewont – STOKI

linia 14
DW. ŁÓDŹ DĄBROWA - Dąbrowskiego, Śmigłego Rydza, Przybyszewskiego, Piotrkowska, Pabianicka - RONDO LOTNIKÓW LWOWSKICH

linia 43A
DW. ŁÓDŹ KALISKA - Karolewska, Włókniarzy, Naftowa, Legionów, Konstantynowska - KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI (pl. Wolności)

KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI (pl. Wolności) – Konstantynowska, Włókniarzy, Karolewska - DW. ŁÓDŹ KALISKA l

linia 43B
DW. ŁÓDŹ KALISKA - Karolewska, Włókniarzy, Naftowa, Legionów, Konstantynowska, Konstantynów, Kazimierz (wjazd kieszeniowy do centrum wsi wyłącznie w kursach do Lutomierska) – LUTOMIERSK

LUTOMIERSK – Konstantynów, Konstantynowska, Włókniarzy, Karolewska - DW. ŁÓDŹ KALISKA

linia 65A
LOTNISKO (wybrane kursy z pętli SORTOWNIA ul. Sołtyka) – Sołtyka, Maczka, Pienista, Obywatelska, Jana Pawła II, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia, Żeromskiego, Zielona, , Kasprzaka, Kutrzeby, Lutomierska, Zachodnia, Limanowskiego, Rynek Bałucki, Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki – RADOGOSZCZ WSCHÓD

Zmiana trasy wyłącznie w podanym kierunku jazdy

linia 65B
LOTNISKO (wybrane kursy z pętli SORTOWNIA ul. Sołtyka) – Sołtyka, Maczka, Pienista, Waltera Janke, Maratońska, Bandurskiego, Mickiewicza, Żeromskiego, Zielona, Żeligowskiego, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Kutrzeby, Lutomierska, Zachodnia, Limanowskiego, Rynek Bałucki, Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki – RADOGOSZCZ WSCHÓD

Zmiana trasy wyłącznie w podanym kierunku jazdy

linia 74A
PL. NIEPODLEGŁOŚCI - Piotrkowska, Sieradzka, Wólczańska, Skrzywana, Politechniki, Żeromskiego, Zielona, , Legionów, Konstantynowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Złotno, Płatowcowa, Czołgistów, Fizylierów - NOWE ZŁOTNO

Zmiana trasy wyłącznie w podanym kierunku jazdy

linia 74B
PL. NIEPODLEGŁOŚCI - Piotrkowska, Sieradzka, Wólczańska, Skrzywana, Politechniki, Żeromskiego, Zielona, , Legionów, Konstantynowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Złotno - HUTA JAGODNICA

Zmiana trasy wyłącznie w podanym kierunku jazdy

linia 80
w związku z zakończeniem prac wodno-kanalizacyjnych na ul. Łąkowej od dnia 25 kwietnia br. linia 80 wraca na stała trasą w tym rejonie:

RETKINIA – Popiełuszki, Kusocińskiego, Retkińska, Krzemieniecka, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Łąkowa, Skłodowskiej Curie, Struga, Wólczańska, Zamenhofa, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima, Rodziny Kindermannów, Kopcińskiego, Piłsudskiego, Rokicińska, Puszkina, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW

Zmiana trasy wyłącznie w podanym kierunku jazdy

trasa w soboty, niedziele i święta:

RETKINIA – Popiełuszki, Kusocińskiego, Retkińska, Krzemieniecka, Konstantynowska, Unii Lubelskiej, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Łąkowa, Skłodowskiej Curie, Struga, Wólczańska, Zamenhofa, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima, Rodziny Kindermannów, Kopcińskiego, Piłsudskiego, Rokicińska, Puszkina, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW

JANÓW –Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Puszkina, Rokicińska, Piłsudskiego, Kopcińskiego, Wydawnicza, Rodziny Grohmanów, Rodziny Kindermannów, Tuwima, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Krzemieniecka, Retkińska, Kusocińskiego, Popiełuszki - RETKINIA

linia 83
CM. SZCZECIŃSKA – Szczecińska, Wersalska, Szparagowa, Rydzowa, Rojna, Traktorowa, Rąbieńska, Złotno, Krakowska, Biegunowa, Solec, Unii Lubelskiej, Konstantynowska, Legionów, Zielona, Gdańska, Struga, Wólczańska, Zamenhofa, Nawrot, Przędzalniana, Tuwima, Rodziny Kindermannów, Rodziny Grohmanów, Wydawnicza – PL. MIKULSKIEGO

PL. MIKULSKIEGO – Wydawnicza, Rodziny Grohmanów, Rodziny Kindermannów, Tuwima, Struga, Żeromskiego, Zielona, Legionów, Konstantynowska, Unii Lubelskiej, Solec, Borowa, Siewna, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna, Rydzowa, Szparagowa, Wersalska, Szczecińska – CM. SZCZECIŃSKA

linia 86A
RETKINIA KUSOCIŃSKIEGO – Popiełuszki, Maratońska, Bandurskiego, al. Włókniarzy, Karolewska – DW. ŁÓDŹ KALISKA

DW. ŁÓDŹ KALISKA – Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Maratońska, Popiełuszki – RETKINIA KUSOCIŃSKIEGO

linia 86B
RETKINIA KUSOCIŃSKIEGO – Popiełuszki, Maratońska, Waltera Janke, Bandurskiego, Włókniarzy, Kopernika, Łąkowa, 28. Pułku Strzelców Kaniowskich, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia, Gdańska, Zielona – PL. BARLICKIEGO

PL. BARLICKIEGO – Zielona, Żeromskiego, Kopernika, Włókniarzy, Bandurskiego, Waltera Janke, Maratońska, Popiełuszki – RETKINIA KUSOCIŃSKIGO

linia 96A
TEOFILÓW ROJNA – Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, Wielkopolska, Lutomierska, Zachodnia, Legionów, pl. Wolności, PomorskaKilińskiego, Rewolucji 1905 r., Sterlinga, pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Kopcińskiego, Piłsudskiego, Rokicińska, Wałowa, Widzewska, Lodowa, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW

JANÓW – Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Lodowa, Widzewska, Wałowa, Piłsudskiego, Kopcińskiego, Jaracza, Więckowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Wielkopolska, Woronicza, Helska, Brukowa, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna – TEOFILÓW ROJNA

linia 96B
TEOFILÓW ROJNA – Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, Wielkopolska, Lutomierska, Zachodnia, Legionów, pl. Wolności, Pomorska Kilińskiego, Rewolucji 1905 r., Sterlinga, pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego Rydza, Przybyszewskiego, Piwnika Ponurego, Niciarniana, Piłsudskiego – WIDZEW STADION

WIDZEW STADION – Piłsudskiego, Niciarniana, Przybyszewskiego, Śmigłego Rydza, Kopcińskiego, Jaracza, Więckowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Wielkopolska, Woronicza, Helska, Brukowa, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna – TEOFILÓW ROJNA

linia 96C
kursuje wyłącznie w soboty / niedziele i święta

TEOFILÓW ROJNA - Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, Wielkopolska, Lutomierska, Zachodnia, Legionów, Pl. Wolności, Kilińskiego, Rewolucji 1905 r. , Sterlinga, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Piwnika Ponurego, Niciarniana, Piłsudskiego, Wałowa, Widzewska, Lodowa, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW

JANÓW – Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Lodowa, Widzewska, Wałowa, Rokicińska, Piłsudskiego, Niciarniana, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Jaracza, Więckowskiego, Zachodnia, Lutomierska, Wielkopolska, Woronicza, Helska, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna - TEOFILÓW ROJNA

linia Z13
DĄBROWA NIŻSZA – Niższa, Śląska, Kilińskiego, Broniewskiego, Śmigłego Rydza, Kopcińskiego, Jaracza, Uniwersytecka, Narutowicza, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, P.O.W., Jaracza, Więckowskiego, Gdańska, Zielona, 1 Maja, Włókniarzy, Legionów – LEGIONÓW WŁÓKNIARZY

LEGIONÓW WŁÓKNIARZY – Legionów, Zielona, Gdańska, Struga, Wólczańska, Zamenhofa, Nawrot, Sienkiewicza, Narutowicza, P.O.W., Rodziny Poznańskich, Kilińskiego, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego Rydza, Niższa – DĄBROWA NIŻSZA

linia N3A
INSTYTUT CZMP – Matek Polskich (jezdnia zachodnia), Paradna, Rzgowska, Bankowa, Śląska, Kilińskiego, Broniewskiego, Rzgowska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, Dąbrowskiego, Kilińskiego, Tymienieckiego, Sienkiewicza, Tuwima, Struga, Kościuszki, Więckowskiego, Żeromskiego, Zielona, , Kasprzaka, Drewnowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna – TEOFILÓW ROJNA

Zmiana trasy wyłącznie w podanym kierunku jazdy

linia N3B
INSTYTUT CZMP – Matek Polskich (jezdnia zachodnia), Paradna, Trybynalska, Kosynierów Gdyńskich, Łazowskiego, Strażacka, Rzgowska, Bankowa, Śląska, Kilińskiego, Broniewskiego, Rzgowska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, Dąbrowskiego, Kilińskiego, Tymienieckiego, Sienkiewicza, Tuwima, Struga, Kościuszki, Więckowskiego, Żeromskiego, Zielona, Kasprzaka, Drewnowska, Unii Lubelskiej, Srebrzyńska, Biegunowa, Krakowska, Złotno, Rąbieńska, Traktorowa, Rojna – TEOFILÓW ROJNA

linia N5A
RADOGOSZCZ ZACHÓD - 11 Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Zgierska, Zachodnia, Kościuszki, Radwańska, Wólczańska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, Przybyszewskiego, Piwnika Ponurego, Niciarniana, Piłsudskiego, Rokicińska, Hetmańska – JANÓW

JANÓW – Hetmańska, Rokicińska, Piłsudskiego, Niciarniana, Przybyszewskiego, Piotrkowska, Rzgowska, pl. Niepodległości, Piotrkowska, Sieradzka, Wólczańska, Radwańska, Kościuszki, Zachodnia, Zgierska, Pojezierska, Włókniarzy, 11 Listopada - RADOGOSZCZ ZACHÓD

linia N5B
RADOGOSZCZ ZACHÓD - 11 Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Zgierska, Zachodnia, Kościuszki, Radwańska, Wólczańska, Sieradzka, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska, Przybyszewskiego, Piwnika Ponurego, Niciarniana, Piłsudskiego, Rokicińska, Hetmańska, pętla Janów, Hetmańska, Zakładowa, Józefiaka, Rokicińska – ANDRESPOL

ANDRESPOL - Rokicińska, Józefiaka, Zakładowa, Hetmańska, pętla Janów, Hetmańska, Rokicińska, Piłsudskiego, Niciarniana, Przybyszewskiego, Piotrkowska, Sieradzka, Wólczańska, Radwańska, Kościuszki, Zachodnia, Zgierska, Pojezierska, Włókniarzy, 11 Listopada - RADOGOSZCZ ZACHÓD

Zmiana trasy wyłącznie w podanym kierunku jazdy

linie N7A, N7B
NOWOSOLNA (A) / TELEFONICZNA ZAJEZDNIA – Brzezińska, Wojska Polskiego, Palki, Pomorska, Konstytucyjna, Narutowicza, Kopcińskiego, Jaracza, Uniwersytecka, Narutowicza, P.O.W., Rodziny Poznańskich, Kilińskiego, Narutowicza, P.O.W., Jaracza, Więckowskiego, Zachodnia, Kościuszki, Radwańska, Politechniki, Cieszyńska, Pabianicka, Politechniki, Obywatelska, Nowe Sady, Waltera-Janke, Maratońska, Popiełuszki – RETKINIA

RETKINIA – Popiełuszki, Maratońska, Waltera Janke, Nowe Sady, Elektronowa, Obywatelska, Politechniki, Cieszyńska, Pabianicka, Politechniki, Radwańska, Kościuszki, Zachodnia, Legionów, pl. Wolności, Pomorska, Kilińskiego, Rewolucji 1905 r., P.O.W., Narutowicza, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, POW, Narutowicza, Konstytucyjna, Pomorska, Palki, Wojska Polskiego, Brzezińska – NOWOSOLNA (A) / TELEFONICZNA ZAJEZDNIA

W kierunku na Nowosolną pomiędzy Kościuszki - Zielona a Rewolucji 1905 r. - Kilińskiego autobusy nie zatrzymują się na przystankach.

linia N8
KOŚCIUSZKI ZIELONA – Zachodnia, Legionów, pl. Wolności, Pomorska, Kilińskiego, Rewolucji 1905 r., POW, Narutowicza, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, Rodziny Scheiblerów, Tuwima, Przędzalniana, Milionowa, Śmigłego Rydza, Przybyszewskiego, Tatrzańska, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego – DW. ŁÓDŹ DĄBROWA

Zmiana wyłącznie w podanym kierunku jazdy.

Pomiędzy Kościuszki - Zielona a Rewolucji 1905 r. - Kilińskiego autobusy nie zatrzymują się na przystankach.

linia N9
KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI – Konstantynowska, Legionów, Zielona, Gdańska, 6 Sierpnia, Kościuszki - KOŚCIUSZKI ZIELONA

Zmiana wyłącznie w podanym kierunku jazdy.

Ponadto zmianie ulegną trasy wyjazdowe i zjazdowe linii 51AB, 53ABCDE, 58AB, 77, 85AB, N6.

Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowym numerem telefonu: 42 638 90 20


 

Powrót...

Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.