Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. więcej x

MPK-Łódź Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6

serwisy informacyjne

  • MPK Łódź - Utrudnienia
  • Znajdź nas na fb

    MPK na facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Subskrypcja
  • polski
  • English

Utrudnienia

UTRUDNIENIA W RUCHU (aktualizowane w godz. 6:00 - 22:00)

Nr linii Utrudnienie w ruchu Zmiana sytuacji  
64A
64B
Z6
N6

Zatrzymanie ruchu autobusów na ul. Obrońców Westerplatte przy ul. Organizacji "Wolność i Niezawisłość" w dwóch kierunkach jazdy - awaria wodociągowa.

Autobusy linii 64 A/B w dwóch kierunkach jazdy skierowane od skrzyżowania Sporna/Boya-Żeleńskiego przez Sporną, Pankiewicza, Sporną, Źródłową do dw. PKS Północny;,

Linia Z6 w kierunku Legionów/Zachodnia od skrzyżowania Sporna/Boya-Żeleńskiego skierowane ul. Sporną, Pankiewicza, Sporną, Źródłową, dw. PKS Północny, Smugową na swoją trasę; w kierunku pętli C. H. Sikawa od skrzyżowania Organizacji WiN/Obrońców Westerplatte przez Obrońców Westerplatte, Wojska Polskiego, Oblęgorską, Chłodną, Źródłową, Sporna, Pankiewicza, Sporna na swoją trasę.

Linia N6 w kierunku r. Powstańców od skrzyżowania Organizacji "WiN" / Obrońców Westerplatte ul. Obrońców Westerplatte, Wojska Polskiego, Oblęgorską, Chłodną, Źródłową, Sporną, Pankiewicza, Sporną i dalej właściwą trasą, w kierunku pętli dw. Łodź Dąbrowa od skrzyżowania Sporna / Boya Żeleńskiego ul. Sporną, Pankiewicza, Sporną, Źródłową, dw. PKS Północny i dalej właściwą trasą.

Autobusy jadą opóźnione.

Ruch zostanie wznowiony za zgodą służb miejskich.

Przepraszamy za utrudnienia.

Pokaż lokalizację
Dodano dnia 2022-08-10 o godzinie 15:31 Dodano dnia 2022-08-10 o godzinie 16:39

Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.