Nasza strona wykorzystuje pliki cookie. Dowiedz się więcej. więcej x

MPK-Łódź Spółka z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Spółka z o.o. 90-132 Łódź, ul Tramwajowa 6

serwisy informacyjne

  • MPK Łódź - Rozkłady jazdy
  • Znajdź nas na fb

    MPK na facebook

  • YouTube
  • BIP
  • Subskrypcja
  • polski
  • English

KOMUNIKAT


W dniu 15 maja 2025 r. (czwartek), zmiany w kursowaniu linii 10A i 75A/B

KOMUNIKAT 92/25

W związku z organizacją meczu 31. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy Widzew Łódź – Legia Warszawa, na podstawie decyzji Zarządu Dróg i Transportu, w dniu 15 maja 2025 r. (czwartek), zostaną wprowadzone poniższe zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:

- o godz. 22:29 z pętli Dw. Łódź Widzew uruchomiony zostanie dodatkowy kurs linii 75B, dojeżdżający do przystanku Kosynierów Gdyńskich – Trybunalska (0387), po analogicznej stałej trasie jak kurs z godz. 22:39;

- o godz. 22:31 i 22:40 z pętli Widzew Augustów wyjadą dodatkowe tramwaje linii 10A w relacji na pętlę Retkinia;

Dodatkowe informacje są dostępne pod całodobowym numerem telefonu: 42 638 90 20


 

Powrót...

Wszystkie treści MPK-Łódź Spółka z o.o. opublikowane na niniejszej stronie są chronione prawem autorskim. Kopiowanie i rozpowszechnianie ich bez pisemnej zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. dla celów innych niż potrzeby własne jest zabronione.