Czas przejazdu do: | min | min | min | min | Boginia | 0 | 0 | 0 | 0 | Byszewy Majątek | 2 | 2 | - | - | Byszewy | 3 | 3 | - | - | Plichtów | 4 | 4 | - | - | Janów wieś | 5 | 5 | - | - | Janów 7b | 7 | 7 | - | - | Grabina/Lipowa | 9 | 9 | - | - | Grabina 50 | 11 | 11 | - | - | Bukowiec 61 | 12 | 12 | - | - | Kalonka/Centrum Ojca Pio | 14 | 14 | - | - | Boginia chłodnia NŻ | - | - | 2 | 2 | Boginia działki NŻ | - | - | 3 | 3 | Borchówka 7 NŻ | - | - | 4 | 4 | Borchówka Las NŻ | - | - | 6 | 6 | Borchówka 39 NŻ | - | - | 7 | 7 | Borchówka 21 NŻ | - | - | 8 | 8 | Niecki | - | - | 9 | 9 | Kalonka (osiedle) | - | - | 10 | 10 | Kalonka II | 15 | 15 | 11 | 11 | Kalonka | 16 | 16 | 12 | 12 | Kopanka 24a | 18 | 18 | 14 | 14 | Dąbrowa | 20 | 20 | 16 | 16 | Moskuliki # | 22 | 22 | 18 | 18 | Opolska NŻ | 23 | 23 | 19 | 19 | Beskidzka NŻ | 24 | 24 | 20 | 20 | Brzezińska | 25 | 25 | 21 | 21 | Janosika | 27 | 27 | 23 | 23 | Kerna NŻ | 28 | 28 | 24 | 24 | Śnieżna NŻ | 30 | 30 | 26 | 26 | Łomnicka NŻ | 32 | 31 | 28 | 27 | Wojska Polskiego | 34 | 33 | 30 | 29 | Smutna | 35 | 34 | 31 | 30 | Źródłowa | 38 | 36 | 34 | 32 | rondo Solidarności | 39 | 37 | 35 | 33 | Rewolucji 1905 r. | 40 | 38 | 36 | 34 | Narutowicza | 42 | 40 | 38 | 36 | pl. Dąbrowskiego | 43 | 41 | 39 | 37 | P.O.W. NŻ | 44 | 42 | 40 | 38 | Dw. Łódź Fabryczna | 46 | 44 | 42 | 40 |
|
| W dni robocze | W soboty | W niedziele i święta | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 41 | 36 | 51C | 41C | 07 | 36C | 02 | - | - | 04C | 57 | 11C | 57 | 11C | 47 | 06C | 51C | - | 53C | - | 09 | - | 09C | 30z |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | - | 58C | - | - | 28C | - | - | 07C | - | - | 27C | - | 38C | - | - | 53C | - | - |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | - | 58C | - | - | 28C | - | - | 08C | - | - | 28C | - | 33C | - | - | - | 03C | - |
| C - kurs przez Borchówkę jako linia 88C z - od ul. Łomnickiej do zaj. Limanowskiego: Wojska Polskiego, Strykowską, Inflancką, Julianowską, Pojezierską, Hipoteczną (trasą linii 88B) # - granica strefy taryfowej KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|