Czas przejazdu do: | min | min | min | Dąbrowa | 0 | 0 | 0 | Moskuliki # | 2 | 2 | 2 | Opolska NŻ | 3 | 3 | 3 | Beskidzka NŻ | 4 | 4 | 4 | Brzezińska | 5 | 5 | 5 | Powstańców Śląskich | - | - | 9 | Wyżynna | - | - | 11 | Powstańców Śląskich | - | - | 12 | Janosika | 7 | 7 | 15 | Kerna NŻ | 8 | 8 | 16 | Śnieżna NŻ | 10 | 10 | 18 | Łomnicka NŻ | 12 | 11 | 20 | Wojska Polskiego | 14 | 13 | 22 | Smutna | 15 | 14 | 23 | Źródłowa | 18 | 16 | 26 | rondo Solidarności | 19 | 17 | 27 | Rewolucji 1905 r. | 20 | 18 | 28 | Narutowicza | 22 | 20 | 30 | pl. Dąbrowskiego | 23 | 21 | 31 | P.O.W. NŻ | 24 | 22 | 32 | Dw. Łódź Fabryczna | 26 | 24 | 34 |
|
| W dni robocze | W soboty | W niedziele i święta | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 09 | 59 | - | 01 | 56 | 07 | 19s | 57 | 27 | 52 | 22 | 28 | 37 | - | 20 | 09 | 17 | 27 | 17 | 27 | 07 | 22 | 57 | 07 | 27 | - | 09 | 29 | 59 | - | 25 | 50z |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | - | 14 | - | 14 | - | 44 | 36 | - | 23 | 39 | - | 43 | - | 54 | - | 13 | - | 09 | 19y |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | - | 14 | - | 14 | - | 44 | 34 | - | 24 | 38 | - | 44 | - | 49 | - | 19 | - | 19 | - |
| s - w dni nauki szkolnej kurs przez ul. Janosika z - od ul. Łomnickiej do zaj. Limanowskiego: Wojska Polskiego, Strykowską, Inflancką, Julianowską, Pojezierską, Hipoteczną (trasą linii 88B) y - od ul. Łomnickiej do zaj. Limanowskiego: Wojska Polskiego, Strykowską, Inflancką, Julianowską, Pojezierską, Hipoteczną (trasą linii 88 D) # - granica strefy taryfowej KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|