Czas przejazdu do: | min | min | min | Sortownia | 0 | 0 | 0 | Lotnisko | 1 | 1 | 1 | Pienista NŻ | 3 | 3 | 3 | Komandorska | 4 | 4 | 4 | Rusałki | 5 | 5 | 5 | Obywatelska | 6 | 6 | 6 | Elektronowa | 8 | 8 | - | Obywatelska 106 | 9 | 9 | - | Nowe Sady | 10 | 10 | - | Obywatelska | 13 | 14 | - | Wróblewskiego | 15 | 17 | - | Łaska | 16 | 18 | - | Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska) | 19 | 22 | - | Karolewska (Dw. Ł. Kaliska) | 20 | 23 | - | Włókniarzy | 21 | 24 | - | Struga | 23 | 27 | - | Pogonowskiego NŻ | 25 | 29 | - | Maratońska NŻ | - | - | 8 | Wyszyńskiego | - | - | 9 | Wróblewskiego | - | - | 11 | Wileńska | - | - | 12 | Atlas Arena | - | - | 13 | Dw. Łódź Kaliska | - | - | 14 | Łąkowa NŻ | - | - | 16 | Żeromskiego | - | - | 18 | Kopernika | - | - | 21 | pl. Barlickiego | 27 | 31 | 24 | pl. Hallera | 29 | 33 | 26 | 1 Maja | 30 | 34 | 27 | Legionów | 31 | 35 | 28 | Srebrzyńska | 32 | 36 | 29 | Drewnowska | 34 | 39 | 31 | Kutrzeby | 35 | 41 | 32 | Odolanowska | 36 | 42 | - | Czarnkowska | 37 | 44 | - | Lutomierska | 40 | 48 | - | Limanowskiego | 41 | 49 | - | Bałucki Rynek | 45 | 53 | - | Dolna | 47 | 56 | - | Kowalska | 48 | 58 | - | Murarska | 49 | 59 | - | r. Powstańców 1863r. | 51 | 61 | - | Litewska | 52 | 62 | - | Morelowa | 53 | 63 | - | Sowińskiego | 54 | 64 | - | Dw. Łódź Arturówek | 55 | 66 | - | Sikorskiego | 57 | 68 | - | Syrenki | 58 | 69 | - | Radogoszcz Wschód | 59 | 70 | - |
|
| W dni robocze | Godz | Minuty | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |
| 40 | 41 | - | - | - | - | - | - | - | 39 | 14 | 09 | - | - | - | - | - | 37 | 18z |
| W pozostałe dni nie kursuje. z - od Kutrzeby do zaj. Limanowskiego: Klonową, Limanowskiego (zjazd po trasie linii 65B) KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|