Linia 65A 65B

MPK-Łódź Sp. z o.o.


linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.02.2021 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: LUTOMIERSKA - ZACHODNIA (0485)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Zachodnia 0 0 0 0 0 0 0 0
Czarnkowska 2 2 2 2 2 2 2 2
Odolanowska 3 3 3 3 3 3 3 3
Kutrzeby 5 4 5 5 4 5 4 4
Drewnowska 7 5 7 7 5 7 5 5
Srebrzyńska 9 7 9 9 7 9 7 7
Legionów10 81111 810 8 8
Żeligowskiego1210141310121010
Pogonowskiego1311151411131111
Więckowskiego (LO nr 1)1412161512141212
pl. Barlickiego1614181714161414
Pogonowskiego1816201916181616
Żeligowskiego1917212017191717
Łąkowa2119232219211919
Włókniarzy2220242320222020
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)2422262522242122
Łaska2624282724262324
Wróblewskiego2725292825272425
Jana Pawła II3028323127292628
Nowe Sady3129333228302729
Obywatelska 1063230343329312830
Elektronowa3331353430322931
Obywatelska3533373632343133
Rusałki3634383733353234
Komandorska3735393834363335
Pienista NŻ3836403935373436
Aeroklub NŻ4038424137393638
Lotnisko41394342384037-
Sortownia-------40
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
3753a54a
15B3555B
153653B
0823B3853B
0823B3854B
0823B3854B
0823B3853B
0823B3853B
0823B38a51B
08a21B3853B
08a21B3853B
0823B3853B
0823B3853B
0823B39
00B1939B59
16B3656B
1636B53a
16B3656B
1641B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
35
053555B
153555B
1838B58
18B3853B
0823B3853B
0823B3853B
0823B3853B
0823B3853B
0823B3853B
0823B3853B
0823B3858B
1838B58
15B3657B
1636B56
16B3656B
1636B56
16B3656B
1636B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
1545B
1545B
1636B56
16B3656B
1636B56
16B3656B
1636B56
16B3656B
1636B56
16B3656B
1636B56
15B3555B
1535B55
15B3555B
1535B55
15B3555B
1535B
a - kurs do Sortowni przez Jana Pawła II jako linia 65A
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.