Linia 64B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 14.03.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PUSZKINA - RONDO INWALIDÓW (0921)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
rondo Inwalidów 0 0 0 0 0 0
Maszynowa 2 2 2 2 2 2
Widzew Stadion 4 4 4 4 4 4
Piłsudskiego 7 6 7 6 7 7
Dw. Łódź Niciarniana NŻ 8 7 8 7 8 8
Czechosłowacka 9 8 9 8 9 9
Mazowiecka10 910 91010
Edwarda11101110--
----1212
----1414
Pomorska131213121616
Zrębowa NŻ141314131717
Pszczyńska151415141818
Telefoniczna161516151919
Wyżynna181718172121
Powstańców Śląskich191819182222
Janosika222022202525
Kerna232123212626
Śnieżna252325232828
Łomnicka272427243030
Palki302630263333
Wojska Polskiego332832293635
Sucharskiego342933303736
Organizacji WiN363135323938
Wojska Polskiego NŻ383237334140
Dw. Północny393338344241
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
2852
123251
063244p
0229p47
0214p47
0213x42
0242
0242
0242
0242
1747
023247
1747
021752
3247x52
123252
123252
123252
3235x55x
15x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
52
123252
3252
123247
02173247
02173247
02173247
02173247
02173247
02173247
021748x52
123252
123252
123252
123252
123252
123252
123252
123233x53x
13x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
52
2252
2252
2252
123452
143452
123452
123452
123252
123252
123252
123252
123252
123353
133353
123252
123252
123234x54x
14x
p - kurs przez Mazowiecką, Edwarda i Nowogrodzką
x - od Widzew Stadion do zaj. Nowe Sady: Rokicińską, Piłsudskiego, Mickiewicza, Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.