MPK-Łódź Sp. z o.o. linia autobusowa normalna Rozkład jazdy ważny od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KOLUMNY - MORENOWA NŻ (0346)
Czas przejazdu do:
min
min
min
min
min
Morenowa NŻ
0
0
0
0
0
Kalinowskiego
1
1
1
1
1
Tomaszowska
3
2
2
2
3
Małego Rycerza
6
3
4
3
6
Jędrzejowska
7
4
5
4
7
Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ
-
-
-
6
9
BSH Fabryka
-
-
-
10
13
Compal
-
-
-
12
15
BSH Magazyn
-
-
-
13
16
Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ
-
-
-
14
17
Ofiar Terroryzmu 11 Września NŻ (NŻ)
8
5
6
15
18
Ofiar Terroryzmu 11 Września
9
6
7
16
19
Olechowska
10
7
8
17
20
Bławatna NŻ (NŻ)
11
8
9
18
21
Tomaszowska NŻ (NŻ)
13
9
10
19
23
Lodowa
14
10
11
20
24
Ossendowskiego NŻ (NŻ)
15
11
12
21
25
Dw. Łódź Dąbrowa
16
12
13
22
26
Podhalańska
17
13
14
23
27
Kossaka
18
14
15
24
28
Rydla
20
16
17
26
30
Broniewskiego
21
17
18
27
31
Śmigłego-Rydza
22
18
19
28
32
Kraszewskiego
24
20
21
30
34
Słowackiego
25
21
22
31
35
Dąbrowskiego
27
23
24
33
37
Poznańska NŻ
28
24
25
34
38
Kilińskiego
29
25
26
35
39
Praska NŻ
30
26
27
36
40
pl. Niepodległości
32
28
29
38
42
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
16
45
28
05
19B
37
55
13
33
51
23
57
19
49
21
31
41
39
02
10B
33
51
09
27
45
03B
21
39
57
15
33
08
48
28
16
04
52
16B
40
40
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
15
27
07
51
33
13
53
33
13
53
33
13
33
53
-
13
33
53
-
13
32
-
02
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
15
12
52
33
13
53
53
53
-
13
33
53
-
13
33
53
-
13
32
-
02
B - kurs na pl. Niepodległości przez teren BSH jako linia 92B KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.