MPK-Łódź Sp. z o.o. linia autobusowa normalna Rozkład jazdy ważny od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: KOLUMNY - PLATANOWA NŻ (0335)
Czas przejazdu do:
min
min
min
min
min
Platanowa NŻ
0
0
0
0
0
Mozaikowa NŻ
1
1
1
1
1
Ogrodnicza NŻ
2
2
2
2
2
Mahoniowa NŻ
4
4
3
4
4
Morenowa NŻ
5
5
4
5
5
Kalinowskiego
6
6
5
6
6
Tomaszowska
8
7
6
7
8
Małego Rycerza
11
8
7
8
11
Jędrzejowska
12
9
8
9
12
Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ
-
-
-
11
14
BSH Fabryka
-
-
-
15
18
Compal
-
-
-
17
20
BSH Magazyn
-
-
-
18
21
Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ
-
-
-
19
22
Ofiar Terroryzmu 11 Września NŻ (NŻ)
13
10
9
20
23
Ofiar Terroryzmu 11 Września
14
11
10
21
24
Olechowska
15
12
11
22
25
Bławatna NŻ (NŻ)
16
13
12
23
26
Tomaszowska NŻ (NŻ)
18
14
13
24
28
Lodowa
19
15
14
25
29
Ossendowskiego NŻ (NŻ)
20
16
15
26
30
Dw. Łódź Dąbrowa
21
17
16
27
31
Podhalańska
22
18
17
28
32
Kossaka
23
19
18
29
33
Rydla
25
21
20
31
35
Broniewskiego
26
22
21
32
36
Śmigłego-Rydza
27
23
22
33
37
Kraszewskiego
29
25
24
35
39
Słowackiego
30
26
25
36
40
Dąbrowskiego
32
28
27
38
42
Poznańska NŻ
33
29
28
39
43
Kilińskiego
34
30
29
40
44
Praska NŻ
35
31
30
41
45
pl. Niepodległości
37
33
32
43
47
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
11
40
23
00
14B
32
50
08
28
46
18
52
14
44
16
26
36
34
57
05B
28
46
04
22
40
58B
16
34
52
10
28
03
43
23
11
59
47
11B
35
35
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
11
23
03
47
29
09
49
29
09
49
29
09
29
49
-
09
29
49
-
09
28
58
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
11
08
48
29
09
49
49
49
-
09
29
49
-
09
29
49
-
09
28
58
-
B - kurs na pl. Niepodległości przez teren BSH jako linia 92B KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.