Czas przejazdu do: | min | min | Włókniarzy (NŻ) | 0 | 0 | Grunwaldzka (NŻ) | 1 | 1 | Sierakowskiego (NŻ) | 2 | 2 | Julianowska (NŻ) | 4 | 4 | Sędziowska (NŻ) | 5 | 5 | Dolna (NŻ) | 6 | 6 | Limanowskiego (NŻ) | 7 | 7 | Lutomierska NŻ | 8 | 8 | Manufaktura (NŻ) | 9 | 9 | Legionów (NŻ) | 10 | 10 | Zachodnia (NŻ) | 11 | 11 | 6 Sierpnia | 19 | 19 | Mickiewicza (NŻ) | 23 | 23 | Radwańska (NŻ) | 25 | 25 | Wólczańska (NŻ) | 26 | 26 | Skorupki (NŻ) | 28 | 28 | Czerwona (NŻ) | 29 | 29 | Skrzywana (NŻ) | 30 | 30 | pl. Niepodległości | 32 | 32 | Rzgowska NŻ | 33 | 33 | Praska NŻ | 34 | 34 | Kilińskiego (NŻ) | 35 | 35 | Przybyszewskiego (NŻ) | 36 | 36 | Senatorska (NŻ) | 37 | 37 | Szkoła Mistrzostwa Sportowego (NŻ) | 38 | 38 | Przędzalniana (NŻ) | 40 | 40 | Milionowa (NŻ) | 41 | 41 | Tatrzańska (NŻ) | 44 | 44 | Zapadła (NŻ) | 45 | 45 | Nurta-Kaszyńskiego (NŻ) | 46 | 46 | Papiernicza (CRO) NŻ | 47 | 47 | Lodowa (NŻ) | 48 | 48 | rondo Sybiraków (NŻ) | 49 | 49 | rondo Sybiraków (NŻ) | 50 | 50 | rondo Inwalidów (NŻ) | 51 | 51 | rondo Inwalidów (NŻ) | 52 | 52 | Gogola (NŻ) | 53 | 53 | Lermontowa (NŻ) | 54 | 54 | Augustów (NŻ) | 55 | 55 | Książąt Polskich NŻ | 56 | 56 | Janów | 58 | - | Janów | 59 | - | Janów | - | 58 | Juranda ze Spychowa (NŻ) | - | 59 | Zagłoby (NŻ) | - | 60 | Dąbrówki (NŻ) | - | 61 | Hetmańska (NŻ) | - | 62 | Cynarskiego NŻ | - | 63 | Transmisyjna NŻ | - | 64 | Józefiaka NŻ | - | 65 | Dorabialskiej NŻ | - | 66 | Tranzytowa NŻ | - | 66 | Dyspozytorska NŻ | - | 67 | Zakładowa (NŻ) | - | 68 | szkoła (NŻ) | - | 68 | Gajcego (NŻ) | - | 69 | Gwarna (NŻ) | - | 70 | Andrzejki # | - | 72 | Młynarska (NŻ) | - | 73 | Andrespol | - | 74 |
|
| Niedziela/Poniedziałek - Czwartek/Piątek | Piątek/Sobota | Sobota/Niedziela (Święta) | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11 | 41 | 11 | 24y | 54y | - |
| | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11B | 24y | 54y | - |
| | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11B | 41 | 11 | 41x | 54y |
| B - kurs do pętli Andrespol jako linia N5B y - od Grunwaldzkiej do zaj. Limanowskiego: Hipoteczną, Limanowskiego x - od Struga do zaj. Limanowskiego: Struga, Żeromskiego, Zieloną, Kasprzaka, Klonową, Limanowskiego # - granica strefy taryfowej KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|