Czas przejazdu do: | min | min | św. Teresy NŻ | 0 | 0 | Włókniarzy (NŻ) | 1 | 1 | Grunwaldzka (NŻ) | 2 | 2 | Sierakowskiego (NŻ) | 3 | 3 | Julianowska (NŻ) | 5 | 5 | Sędziowska (NŻ) | 6 | 6 | Dolna (NŻ) | 7 | 7 | Limanowskiego (NŻ) | 8 | 8 | Lutomierska NŻ | 9 | 9 | Manufaktura (NŻ) | 10 | 10 | Legionów (NŻ) | 11 | 11 | Zachodnia (NŻ) | 12 | 12 | 6 Sierpnia | 20 | 20 | Mickiewicza (NŻ) | 24 | 24 | Radwańska (NŻ) | 26 | 26 | Wólczańska (NŻ) | 27 | 27 | Skorupki (NŻ) | 29 | 29 | Czerwona (NŻ) | 30 | 30 | Skrzywana (NŻ) | 31 | 31 | pl. Niepodległości | 33 | 33 | Rzgowska NŻ | 34 | 34 | Praska NŻ | 35 | 35 | Kilińskiego (NŻ) | 36 | 36 | Przybyszewskiego (NŻ) | 37 | 37 | Senatorska (NŻ) | 38 | 38 | Szkoła Mistrzostwa Sportowego (NŻ) | 39 | 39 | Przędzalniana (NŻ) | 41 | 41 | Milionowa (NŻ) | 42 | 42 | Tatrzańska (NŻ) | 45 | 45 | Zapadła (NŻ) | 46 | 46 | Nurta-Kaszyńskiego (NŻ) | 47 | 47 | Papiernicza (CRO) NŻ | 48 | 48 | Lodowa (NŻ) | 49 | 49 | rondo Sybiraków (NŻ) | 50 | 50 | rondo Sybiraków (NŻ) | 51 | 51 | rondo Inwalidów (NŻ) | 52 | 52 | rondo Inwalidów (NŻ) | 53 | 53 | Gogola (NŻ) | 54 | 54 | Lermontowa (NŻ) | 55 | 55 | Augustów (NŻ) | 56 | 56 | Książąt Polskich NŻ | 57 | 57 | Janów | 59 | - | Janów | 60 | - | Janów | - | 59 | Juranda ze Spychowa (NŻ) | - | 60 | Zagłoby (NŻ) | - | 61 | Dąbrówki (NŻ) | - | 62 | Hetmańska (NŻ) | - | 63 | Cynarskiego NŻ | - | 64 | Transmisyjna NŻ | - | 65 | Józefiaka NŻ | - | 66 | Dorabialskiej NŻ | - | 67 | Tranzytowa NŻ | - | 67 | Dyspozytorska NŻ | - | 68 | Zakładowa (NŻ) | - | 69 | szkoła (NŻ) | - | 69 | Gajcego (NŻ) | - | 70 | Gwarna (NŻ) | - | 71 | Andrzejki # | - | 73 | Młynarska (NŻ) | - | 74 | Andrespol | - | 75 |
|
| Niedziela/Poniedziałek - Czwartek/Piątek | Piątek/Sobota | Sobota/Niedziela (Święta) | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10 | 40 | 10 | 23y | 53y | - |
| | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10B | 23y | 53y | - |
| | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10B | 40 | 10 | 40x | 53y |
| B - kurs do pętli Andrespol jako linia N5B y - od Grunwaldzkiej do zaj. Limanowskiego: Hipoteczną, Limanowskiego x - od Struga do zaj. Limanowskiego: Struga, Żeromskiego, Zieloną, Kasprzaka, Klonową, Limanowskiego # - granica strefy taryfowej KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|