Czas przejazdu do: | min | min | Wiernej Rzeki (NŻ) | 0 | 0 | Kaczeńcowa (NŻ) | 1 | 1 | Rojna (NŻ) | 2 | 2 | Nektarowa NŻ | 3 | 3 | Rąbieńska (NŻ) | 4 | 4 | Kwiatowa NŻ | 5 | 5 | Kwiatowa NŻ | 6 | 6 | Złotno (NŻ) | 7 | 7 | Biegunowa NŻ | 9 | 9 | Krańcowa NŻ | 10 | 10 | Michałowicza NŻ | 12 | 12 | Biegunowa (NŻ) | 13 | 13 | cm. Mania (NŻ) | 15 | 15 | Jarzynowa (NŻ) | 16 | 16 | Unii Lubelskiej (NŻ) | 17 | 17 | Praussa (NŻ) | 18 | 18 | Drewnowska (NŻ) | 21 | 21 | Srebrzyńska (NŻ) | 23 | 23 | Legionów (NŻ) | 24 | 24 | Żeligowskiego (NŻ) | 26 | 26 | Pogonowskiego (NŻ) | 27 | 27 | Gdańska (NŻ) | 29 | 29 | Zielona | 38 | 38 | Struga (NŻ) | 39 | 39 | Piotrkowska (NŻ) | 40 | 40 | Sienkiewicza (NŻ) | 41 | 41 | Roosevelta (NŻ) | 42 | 42 | Piłsudskiego (NŻ) | 44 | 44 | Pogotowie Ratunkowe (NŻ) | 45 | 45 | Tymienieckiego (Ericsson)NŻ | 46 | 46 | Kilińskiego (NŻ) | 48 | 48 | Senatorska (NŻ) | 49 | 49 | Przybyszewskiego (NŻ) | 50 | 50 | Poznańska NŻ | 51 | 51 | Kilińskiego (NŻ) | 52 | 52 | Rzgowska (NŻ) | 54 | 54 | pl. Niepodległości | 56 | 56 | Dąbrowskiego (NŻ) | 57 | 57 | Lecznicza (NŻ) | 58 | 58 | Kilińskiego (NŻ) | 60 | 60 | Dw. Łódź Chojny (NŻ) | 61 | 61 | Dachowa (NŻ) | 63 | 63 | cm. Rzgowska (NŻ) | 64 | 64 | Rzgowska (NŻ) | 66 | - | Socjalna (NŻ) | 67 | - | Powszechna (NŻ) | 68 | - | Mieszczańska NŻ | 70 | - | Rzgowska (NŻ) | 71 | - | Rzgowska (NŻ) | - | 65 | Tuszyńska NŻ | - | 66 | Łazowskiego (NŻ) | - | 67 | Wczesna NŻ | - | 68 | Królewska (NŻ) | - | 69 | Rzgowska (NŻ) | 73 | 71 | Sczanieckiej (NŻ) | 75 | 73 | Przednia (NŻ) | 76 | 74 | Instytut CZMP | 77 | 75 |
|
| Niedziela/Poniedziałek - Czwartek/Piątek | Piątek/Sobota | Sobota/Niedziela (Święta) | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | | 52B | 22 | 52B | 22 | 52B | 22 | 52B | 22 | 52B | 22 | 52 | 16x | 34x | 04x | - |
| | 52B | 22 | 52B | 22 | 52B | 22 | 52B | 22 | 52B | 22 | 52 | 16x | 34x | 04x | - |
| | 52B | 22 | 52B | 22 | 52B | 22 | 52B | 22 | 52B | 22 | 52B | 22 | 52 | 22y | 34x | 16x | 46x |
| B - kurs przez Strażacką, Łazowskiego, Kos. Gdyńskich, Rzgowską, Paradną jako linia N3B y - od Struga do zaj. Nowe Sady: Struga, Wólczańską, Kopernika, Włókniarzy, Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady x - od Unii Lubelskiej do zaj. Nowe Sady: Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|