Czas przejazdu do: | min | min | Teofilów Rojna | 0 | 0 | Wici (NŻ) | 1 | 1 | Rydzowa (NŻ) | 2 | 2 | Wiernej Rzeki (NŻ) | 3 | 3 | Kaczeńcowa (NŻ) | 4 | 4 | Rojna (NŻ) | 5 | 5 | Nektarowa NŻ | 6 | 6 | Rąbieńska (NŻ) | 7 | 7 | Kwiatowa NŻ | 8 | 8 | Kwiatowa NŻ | 9 | 9 | Złotno (NŻ) | 10 | 10 | Biegunowa NŻ | 12 | 12 | Krańcowa NŻ | 13 | 13 | Michałowicza NŻ | 15 | 15 | Biegunowa (NŻ) | 16 | 16 | cm. Mania (NŻ) | 18 | 18 | Jarzynowa (NŻ) | 19 | 19 | Unii Lubelskiej (NŻ) | 20 | 20 | Praussa (NŻ) | 21 | 21 | Drewnowska (NŻ) | 24 | 24 | Srebrzyńska (NŻ) | 26 | 26 | Legionów (NŻ) | 27 | 27 | Żeligowskiego (NŻ) | 29 | 29 | Pogonowskiego (NŻ) | 30 | 30 | Gdańska (NŻ) | 32 | 32 | Zielona | 41 | 41 | Struga (NŻ) | 42 | 42 | Piotrkowska (NŻ) | 43 | 43 | Sienkiewicza (NŻ) | 44 | 44 | Roosevelta (NŻ) | 45 | 45 | Piłsudskiego (NŻ) | 47 | 47 | Pogotowie Ratunkowe (NŻ) | 48 | 48 | Tymienieckiego (Ericsson)NŻ | 49 | 49 | Kilińskiego (NŻ) | 51 | 51 | Senatorska (NŻ) | 52 | 52 | Przybyszewskiego (NŻ) | 53 | 53 | Poznańska NŻ | 54 | 54 | Kilińskiego (NŻ) | 55 | 55 | Rzgowska (NŻ) | 57 | 57 | pl. Niepodległości | 59 | 59 | Dąbrowskiego (NŻ) | 60 | 60 | Lecznicza (NŻ) | 61 | 61 | Kilińskiego (NŻ) | 63 | 63 | Dw. Łódź Chojny (NŻ) | 64 | 64 | Dachowa (NŻ) | 66 | 66 | cm. Rzgowska (NŻ) | 67 | 67 | Rzgowska (NŻ) | 69 | - | Socjalna (NŻ) | 70 | - | Powszechna (NŻ) | 71 | - | Mieszczańska NŻ | 73 | - | Rzgowska (NŻ) | 74 | - | Rzgowska (NŻ) | - | 68 | Tuszyńska NŻ | - | 69 | Łazowskiego (NŻ) | - | 70 | Wczesna NŻ | - | 71 | Królewska (NŻ) | - | 72 | Rzgowska (NŻ) | 76 | 74 | Sczanieckiej (NŻ) | 78 | 76 | Przednia (NŻ) | 79 | 77 | Instytut CZMP | 80 | 78 |
|
| Niedziela/Poniedziałek - Czwartek/Piątek | Piątek/Sobota | Sobota/Niedziela (Święta) | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | | 49B | 19 | 49B | 19 | 49B | 19 | 49B | 19 | 49B | 19 | 49 | 13x | 31x | 01x | - |
| | 49B | 19 | 49B | 19 | 49B | 19 | 49B | 19 | 49B | 19 | 49 | 13x | 31x | 01x | - |
| | 49B | 19 | 49B | 19 | 49B | 19 | 49B | 19 | 49B | 19 | 49B | 19 | 49 | 19y | 31x | 13x | 43x |
| B - kurs przez Strażacką, Łazowskiego, Kos. Gdyńskich, Rzgowską, Paradną jako linia N3B y - od Struga do zaj. Nowe Sady: Struga, Wólczańską, Kopernika, Włókniarzy, Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady x - od Unii Lubelskiej do zaj. Nowe Sady: Bandurskiego, Waltera-Janke, Nowe Sady KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|