Czas przejazdu do: | min | min | min | min | min | min | min | min | Widzew Stadion | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Niciarniana | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | - | Konstytucyjna (Wi-Ma) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | - | CH Tulipan | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | - | Sarnia | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | 5 | - | Śmigłego-Rydza | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | - | Piłsudskiego | - | - | - | - | - | - | - | 3 | przychodnia NŻ | - | - | - | - | - | - | - | 4 | Niciarniana 45 NŻ | - | - | - | - | - | - | - | 5 | Przybyszewskiego NŻ | - | - | - | - | - | - | - | 6 | Nurta-Kaszyńskiego | - | - | - | - | - | - | - | 7 | Zapadła | - | - | - | - | - | - | - | 8 | Śmigłego-Rydza | - | - | - | - | - | - | - | 11 | Przybyszewskiego | - | - | - | - | - | - | - | 12 | Milionowa | - | - | - | - | - | - | - | 13 | Zbiorcza | - | - | - | - | - | - | - | 14 | Piłsudskiego | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 17 | Tuwima | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 9 | 18 | Narutowicza | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 19 | Wierzbowa | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 13 | 22 | P.O.W. | 16 | 16 | 16 | 16 | 16 | 16 | 16 | 25 | Kilińskiego | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 18 | 27 | Piotrkowska | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 | 29 | Legionów | 22 | 22 | 22 | 23 | 24 | 26 | 26 | 31 | Manufaktura | 23 | 23 | 23 | 24 | 25 | 27 | 27 | 32 | Zachodnia | 24 | 24 | 24 | 25 | 26 | 28 | 28 | 33 | Czarnkowska | 26 | 26 | 26 | 27 | 28 | 30 | 30 | 35 | Klonowa | 28 | 28 | 28 | 29 | 30 | 32 | 32 | 37 | Włókniarzy | 29 | 29 | 29 | 30 | 31 | 33 | 33 | 38 | Pułaskiego | 31 | 31 | 31 | 32 | 33 | 35 | 35 | 40 | Dw. Łódź Żabieniec | 33 | 34 | 34 | 35 | 36 | 38 | 37 | 42 | Dw. Łódź Żabieniec | 35 | 36 | 36 | 37 | 38 | 40 | 39 | 44 | Bielicowa | 36 | 37 | 37 | 38 | 39 | 41 | 40 | 45 | Aleksandrowska | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 44 | 43 | 47 | Łanowa | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 45 | 44 | 48 | Traktorowa | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 46 | 45 | 49 | Kaczeńcowa | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 47 | 46 | 50 | Wiernej Rzeki | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 48 | 47 | 51 | Rydzowa | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 49 | 48 | 52 | Wici | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 50 | 49 | 53 | Szczecińska | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 51 | 50 | 54 | Teofilów Rojna | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 52 | 51 | 55 |
|
| W dni robocze | W soboty | W niedziele i święta | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 15B | 34 | 35B | 54 | 55B | 14 | 15B | 34 | 35B | 54 | 55B | 14B | 29B | 32 | 44B | 47 | 59B | 02 | 14B | 17 | 29B | 32 | 44B | 47 | 59B | 02 | 14B | 17 | 27B | 32 | 44B | 47 | 59B | 02 | 14B | 17 | 31B | 34 | 49x | 54B | 59z | 14B | 34B | 40x | 54B | 14B | 34B | 54B | 14B | 34B | 54B | 14B | 34B | 54B | 14B | 29B | 32 | 44B | 47 | 59B | 02 | 14B | 17 | 29B | 32 | 44B | 47 | 59B | 02 | 14B | 17 | 29B | 32 | 44B | 47 | 59B | 02 | 14B | 17 | 34B | 49x | 54B | 59z | 14B | 34 | 35B | 54 | 55B | 14 | 15B | 34 | 35B | 54 | 55B | 09x | 14 | 15B | 34 | 35B | 54 | 55B | 14 | 15B | 34 | 35B | 54 | 55B | 15B | 17 | 30z | 34 | 44x | 45z | 00z | 04x | 24x | 38x |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 45y | 05y | 25y | 45y |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | - | 19C | 49C | 19C | 49C | 19C | 49C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 54C | 14C | 34C | 45y | 05y | 25y | 45y |
| B - kurs przez Niciarnianą, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza jako linia 96B C - kurs przez Lodową, Widzewską, Piłsudskiego, Niciarnianą, Przybyszewskiego,Śmigłego-Rydza jako linia 96C x - od Włókniarzy do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Limanowskiego jako linia 96A z - od Włókniarzy do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Limanowskiego jako linia 96B y - od Włókniarzy do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Limanowskiego jako linia 96C KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|