Czas przejazdu do: | min | min | min | min | min | Morenowa NŻ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Kalinowskiego | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | Tomaszowska | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | Małego Rycerza | 6 | 3 | 4 | 3 | 6 | Jędrzejowska | 7 | 4 | 5 | 4 | 7 | Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ | - | - | - | 6 | 9 | BSH Fabryka | - | - | - | 10 | 13 | Compal | - | - | - | 12 | 15 | BSH Magazyn | - | - | - | 13 | 16 | Dw. Łódź Olechów Wiadukt NŻ | - | - | - | 14 | 17 | Ofiar Terroryzmu 11 Września NŻ | 8 | 5 | 6 | 15 | 18 | Ofiar Terroryzmu 11 Września | 9 | 6 | 7 | 16 | 19 | Olechowska | 10 | 7 | 8 | 17 | 20 | Bławatna NŻ | 11 | 8 | 9 | 18 | 21 | Tomaszowska NŻ | 13 | 9 | 10 | 19 | 23 | Lodowa | 14 | 10 | 11 | 20 | 24 | Ossendowskiego NŻ | 15 | 11 | 12 | 21 | 25 | Dw. Łódź Dąbrowa NŻ | 16 | 12 | 13 | 22 | 26 | Podhalańska | 17 | 13 | 14 | 23 | 27 | Kossaka | 18 | 14 | 15 | 24 | 28 | Rydla | 20 | 16 | 17 | 26 | 30 | Broniewskiego | 21 | 17 | 18 | 27 | 31 | Śmigłego-Rydza | 22 | 18 | 19 | 28 | 32 | Kraszewskiego | 24 | 20 | 21 | 30 | 34 | Słowackiego | 25 | 21 | 22 | 31 | 35 | Dąbrowskiego | 27 | 23 | 24 | 33 | 37 | Poznańska NŻ | 28 | 24 | 25 | 34 | 38 | Kilińskiego | 29 | 25 | 26 | 35 | 39 | Praska NŻ | 30 | 26 | 27 | 36 | 40 | pl. Niepodległości | 32 | 28 | 29 | 38 | 42 |
|
| W dni robocze | W soboty | W niedziele i święta | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 16 | 46 | 26 | 06 | 19B | 35 | 59 | 23 | 47 | 16 | 35 | 59 | 23 | 58 | 33 | 08 | 43 | 18 | 53 | 19 | 43 | 10B | 31 | 55 | 19 | 43 | 03B | 31 | 55 | 19 | 42 | 08 | 28 | 48 | 28 | 16 | 04 | 52 | 16B | 40 | 40x |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 15 | 27 | 07 | 51 | 33 | 13 | 53 | 33 | 13 | 53 | 33 | 13 | 53 | 33 | 13 | 53 | 33 | 13 | 53 | 33 | 13 | 53 | 33 | 16 | 53 | 32 | - | 02x |
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| - | 15 | 12 | 52 | 33 | 13 | 53 | 33 | 13 | 53 | 33 | 13 | 53 | 33 | 13 | 53 | 33 | 13 | 53 | 33 | 13 | 53 | 33 | 16 | 53 | 32 | - | 02x |
| B - kurs na pl. Niepodległości przez teren BSH jako linia 92B x - od Kalinowskiego do zaj. Nowe Sady: Kolumny, Paradną, Demokratyczną, Bartoszewskiego, Jana Pawła II, Obywatelską, Nowe Sady KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|