Linia 71A 71B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.10.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: DW. ŁÓDŹ CHOJNY (1009)
Czas przejazdu do:minminminminminminmin
Dw. Łódź Chojny 0 0 0 0 0 0 0
Dachowa 2 1 2 1 2 1 2
cm. Rzgowska 3 2 3 2 3 2 3
Kurczaki 5 3 4 3 5 3 4
św. Wojciecha 7 4 5 4 7 4 5
Paradna 9 6 7 6 9 6 7
Rzgowska NŻ10 7 8 710 7 8
Nowe Górki NŻ11 8 9 811 8 9
Józefów 60 NŻ12 910 912 910
Bieszczadzka NŻ13101110131011
Kolumny NŻ14111211141112
Bronisin NŻ15121312151213
Wiskicka NŻ16131413---
Paprociowa NŻ18151615---
Bronisin NŻ20171817---
Pogodna22192018---
Paprociowa NŻ23202119---
Czternastu Straconych NŻ25222321---
Wrzecionowa NŻ----161314
Kolumny 242 NŻ----171415
Cierniówki NŻ----181516
Tomaszowska27242523201718
Małego Rycerza29262725221920
Jędrzejowska30272826232021
Ofiar Terroryzmu 11 Września31282927242122
Szybowa33303129262324
Młynek35323331282526
Kowalszczyzna36333432292627
Lodowa37343533302728
Szymańskiego38353634312829
Konspiracyjnego WP39363735322930
Śląska41383937343132
Tatrzańska43404139363334
Dąbrowskiego45424341383536
park Podolski47444543403738
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
36B
12B2347B
05B23B3457B
17B33B47
08B25B54B
25B
01B1637B
13B49B
0324B43B
01B19B37B49
13B31B49B
07B1943B
01B19B3155B
13B2552B
38B
27B43
15B
03B43
47B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
18B
04B1844B
22B
01B41B55
21B
01B41B
21B35
01B41B
21B
01B1541B
21B
01B1541B
21B
01B43B
24B40
04B42B
22B46
11B
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
04B1844B
22B
01B41B55
21B
01B41B
21B35
01B41B
21B
01B1541B
21B
01B1541B
21B
01B43B
24B40
04B42B
22B46
11B
B - kursuje przez Kolumny, Józefów
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.