Linia 69A 69B

MPK-Łódź Sp. z o.o.


linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 05.01.2021 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: FELIŃSKIEGO - KADŁUBKA (0172)
Czas przejazdu do:minminminmin
Kadłubka 0 0 0 0
Konspiracyjnego WP 1 1 1 1
Śmigłego-Rydza 3 2 3 3
Kraszewskiego 5 4 5 5
Kilińskiego 7 5 7 6
Tuszyńska 9 7 9 8
Karpacka11 91110
Zaolziańska13111312
r. Lotników Lwowskich15131514
Politechniki18151716
Cieszkowskiego19161817
Jana Pawła II21182019
Nowe Sady22192120
Elektronowa23202221
zajezdnia MPK25222423
ROD Olimpijka26232524
Waltera-Janke27242625
Maratońska NŻ28252726
Obywatelska30272928
Retkińska32293130
Plocka33303231
Maratońska 9134313332
Popiełuszki35323433
Popiełuszki 2136333534
Pływacka NŻ37343635
Retkinia Kusocińskiego38353736
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
47
07274757
071929394959
12274257
12274257
12274257
12274257
12274257
1227425057
12274257
122027354257
12274257
12274257
12274247x56
082848
083237x47
072747
07274757
0717273747x
07x27x47x
07x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
43
072747
072848
082848
11264156
11264156
11264156
11264156
11264156
10264156
11264156
11284858x
082848
082848
082848
122747
072747
072747
072737x47x
07x20x40x
02x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
0
49
33
0331
0131
012848
082848
082848
082848
082848
082848
082848
082848
082848
082848
082848
082747
072747
072747
072737x47x
06x27x47x
07x
x - dojeżdża do Elektronowej jako linia 69B (z pominięciem ul. Ossendowskiego)
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.