Linia 202
UHT Anna Chmiel
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ROKICIŃSKA - ANDRZEJKI
(1911)
Czas przejazdu do:
min
Andrzejki #
0
Gwarna
2
Gajcego
4
Walentynowicz NŻ
5
Dunikowskiego NŻ
6
Autostrada A1 NŻ
7
Józefiaka
9
Transmisyjna
10
Hetmańska NŻ
11
Książąt Polskich NŻ
12
Rokicińska 144 NŻ
13
Lermontowa
15
Gogola
16
rondo Inwalidów
17
rondo Inwalidów
18
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
33
55
-
17
50
50
-
30
-
10
43
-
23
08
18
03
43
-
23
-
03
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
-
40
-
13
-
00
40
-
13
53
-
33
-
13
53
-
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
-
40
-
13
-
00
35
-
13
53
-
33
-
13
53
-
-
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.