Linia 202
UHT Anna Chmiel
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ROKICIŃSKA - LERMONTOWA
(0969)
Czas przejazdu do:
min
min
Lermontowa
0
0
Augustów
2
2
Książąt Polskich NŻ
4
4
Hetmańska NŻ
5
5
Transmisyjna
6
6
Józefiaka
7
7
Autostrada A1 NŻ
8
8
Dunikowskiego NŻ
9
9
Walentynowicz NŻ
10
10
Gajcego
12
12
Gwarna
13
13
Andrzejki #
15
15
Młynarska
16
16
Prosta
19
19
-
21
-
23
-
24
-
26
Rokicińska
20
27
Nowa
22
29
Malinowa
23
30
Ciesielskiego
24
31
Główna
25
32
Justynów PKP
27
34
Okólna
28
35
Bedońska
29
36
Rybna
30
37
Janówka
31
38
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
56
-
23
53
44
-
23
-
03
43
-
23K
03K
03K
58K
48K
-
23K
-
03K
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
-
-
-
-
13
53
-
33
-
13K
53K
-
33K
-
13K
53
-
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
-
-
-
-
13
53
-
33
-
13K
53K
-
33K
-
13K
53
-
-
K - kurs przez Kraszew
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.