Czas przejazdu do: | min | Krzemieniecka (NŻ) | 0 | Wileńska (NŻ) | 1 | Kusocińskiego (NŻ) | 2 | Babickiego (NŻ) | 4 | Błonia Łódzkie (NŻ) | 6 | Zaj. Muzealna Brus NŻ | 8 | Smulska (Konstantynów) # | 10 | Cegielniana NŻ (Konstantynów) | 11 | Łódzka 112 NŻ (Konstantynów) | 12 | Szkoła NŻ (Konstantynów) | 13 | Łódzka 82 NŻ (Konstantynów) | 14 | Gdańska NŻ (Konstantynów) | 15 | Krótka (Konstantynów) | 16 | pl. Kościuszki (Konst.) | 17 | Daszyńskiego (Konst.) | 18 | pl. Wolności(Konstantynów) | 19 | pl. Wolności(Konstantynów) | 21 |
|
| Piątek/Sobota | Sobota/Niedziela | Godz | Minuty | Godz | Minuty | | | | | W pozostałe dni nie kursuje. # - granica strefy taryfowej KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|