linia autobusowa normalna Rozkład jazdy ważny od 25.09.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: OKULICKIEGO - ZGIERSKA NŻ (2188)
Czas przejazdu do:
min
min
Zgierska NŻ
0
0
11 Listopada NŻ
1
1
Dw. Łódź Radogoszcz Zach.NŻ
3
3
Radogoszcz Zachód
4
4
Jantarowa
5
5
Liściasta NŻ
7
7
św. Teresy 91 NŻ
9
9
Brukowa NŻ
10
10
Pojezierska
12
11
Zbąszyńska NŻ
13
12
Dw. Łódź Żabieniec
15
13
Bielicowa
16
14
Sierpowa
18
16
Duńska NŻ
19
17
Ludowa NŻ
20
18
św. Teresy NŻ
21
19
Kaczeńcowa
22
20
św. Teresy 109 NŻ
23
21
Szczecińska
24
22
cm. Szczecińska
26
24
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25
55
25
58
28
01
28
58
28
58
20
01
31
58
28
58
28
55
25
55
28
58
28
58
28
58
28
58
28
58
28
58
28
58
28
58
28
58
22x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
55
40
25
00
55
40
25
10
55
40
25
10
55
54
25
10
55
40
25
10
55
40
25
10
55
30x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
40
25
00
55
40
25
10
55
40
25
10
55
54
25
10
55
40
25
10
55
40
25
10
55x
-
x - od Liściastej do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Pojezierską, Hipoteczną, Limanowskiego KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.