Linia 63
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.06.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: STRAŻACKA - TUSZYŃSKA NŻ
(2392)
Czas przejazdu do:
min
min
min
Tuszyńska NŻ
0
0
0
Jutrzenki
1
1
1
Pryncypalna NŻ
2
2
2
Mieszkalna
3
3
3
Kosynierów Gdyńskich NŻ
4
4
4
Mocna NŻ
6
6
5
Bartoszewskiego NŻ
7
7
6
Świetlicowa
8
8
7
Morska
9
9
8
3 Maja
12
11
10
Pabianicka
14
13
12
Świętojańska NŻ
16
15
14
Darniowa NŻ
18
17
16
Rozwojowa
19
18
17
Prądzyńskiego
20
19
18
Czahary
21
20
19
Zenitowa
22
21
20
Zwrotnikowa
23
22
21
Dw. Łódź Pabianicka NŻ
25
24
23
Prądzyńskiego
27
26
25
Jana Pawła II
29
28
27
r. Lotników Lwowskich
30
29
28
Zaolziańska
32
31
30
Karpacka
34
33
32
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
27
09
48
11
43
10
38
06
38
01
38
06
38
11
56
23
54
23
54
28
52
28
52
34
09
36
11
36
07
37
02
32
07
53
27
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
28
08
48
27
07
47
27
07
47
27
07
47
27
07
49
29
09
49
29
09
49
29
08
48
28
08
48
28
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
27
07
47
27
07
47
27
07
47
27
07
47
27
07
47
27
07
47
27
08
48
28
08
48
28
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.