Linia 61
ZPK Markab
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: OKÓLNA - OKÓLNA 244
(1859)
Czas przejazdu do:
min
min
Okólna 244
0
0
Łagiewnicka (Zgierz) #
1
1
Sierakowskiego (Zgierz)
2
2
Spacerowa (Zgierz)
3
3
Skłodowskiej-Curie (Zgierz)
4
4
pl. Kilińskiego (Zgierz)
5
5
Dubois (Zgierz)
7
7
Piłsudskiego (Zgierz)
9
8
szkoła nr 1 (Zgierz)
11
10
Pi±tkowska (Zgierz)
14
12
Łęczycka (Zgierz)
15
13
Parzęczewska (Zgierz)
18
15
Tuwima (Zgierz)
19
16
Sezam (Zgierz)
20
17
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)
21
18
przychodnia (Zgierz)
22
19
szkoła (Zgierz)
23
20
Os. 650-lecia (Zgierz)
24
21
Parzęczewska /Staffa(Zg.)
25
22
W dni robocze
W soboty
W niedziele i ¶więta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
17
08
33
03
27
52
18
48
28
47
07
36
06
58
58
28
49
11
33
10
41
02
25
47
21
51
39
28
56
37
26
54
31
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
28
29
32
32
32
43
43
49
48
49
49
47
47
52
48
48
40
40
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
29
29
28
28
36
36
36
36
36
36
36
36
43
43
41
36
33
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.