Linia 61
ZPK Markab
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2022 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PALKI - SMUTNA
(1091)
Czas przejazdu do:
min
min
min
min
min
min
Smutna
0
0
0
0
0
0
Wojska Polskiego
2
2
2
2
2
1
Inflancka
4
3
3
4
4
2
Strykowska
5
4
4
5
5
3
Wypoczynkowa NŻ
6
5
5
6
6
4
Woskowa NŻ
7
6
6
7
7
5
Warszawska
8
7
7
8
8
6
Rogowska NŻ
9
8
8
9
9
7
Wiewiórcza NŻ
10
9
9
10
10
8
Nowaka Jeziorańskiego NŻ
11
10
10
11
11
9
sanatorium NŻ
14
12
12
14
13
11
Łagiewniki
17
15
15
17
16
14
Łagiewnicka
18
16
16
18
17
15
Secesyjna NŻ
20
18
18
20
19
17
Okólna 244
22
20
20
22
21
19
Łagiewnicka (Zgierz) #
23
21
21
23
22
20
Sierakowskiego (Zgierz)
24
22
22
24
23
21
Spacerowa (Zgierz)
25
23
23
25
24
22
Skłodowskiej-Curie (Zgierz)
26
24
24
26
25
23
pl. Kilińskiego (Zgierz)
27
25
25
27
26
24
Dubois (Zgierz)
29
27
27
29
28
26
Piłsudskiego (Zgierz)
31
28
29
30
29
27
szkoła nr 1 (Zgierz)
33
30
31
32
31
29
Piątkowska (Zgierz)
36
32
34
34
33
31
Łęczycka (Zgierz)
37
33
35
35
34
32
Parzęczewska (Zgierz)
40
35
38
37
36
34
Tuwima (Zgierz)
41
36
39
38
37
35
Sezam (Zgierz)
42
37
40
39
38
36
Boya-Żeleńskiego (Zgierz)
43
38
41
40
39
37
przychodnia (Zgierz)
44
39
42
41
40
38
szkoła (Zgierz)
45
40
43
42
41
39
Os. 650-lecia (Zgierz)
46
41
44
43
42
40
Parzęczewska /Staffa(Zg.)
47
42
45
44
43
41
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
57
48
11
41
05
30
56
26
06
25
45
14
44
36
36
06
27
49
11
48
19
40
03
26
01
31
19
08
36
17
06
34
11
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
09
10
11
11
11
22
22
28
28
30
30
28
28
33
29
29
21
21
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
10
10
09
09
17
17
17
17
17
17
17
17
24
24
22
17
14
# - granica strefy taryfowej
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.