Linia 201
UHT Anna Chmiel
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 20.02.2024 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ROKICIŃSKA - GWARNA
(1531)
Czas przejazdu do:
min
Gwarna
0
Gajcego
2
Walentynowicz NŻ
3
Dunikowskiego NŻ
4
Autostrada A1 NŻ
5
Józefiaka
7
Transmisyjna
8
Hetmańska NŻ
9
Książąt Polskich NŻ
10
Rokicińska 144 NŻ
11
Lermontowa
13
Gogola
14
rondo Inwalidów
15
rondo Inwalidów
16
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
10
50
-
10
50
-
20
-
20
40
-
20
55
-
30
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
-
-
-
10
50
-
20
-
20
40
-
15
24
-
30
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
-
-
-
10
50
-
20
-
20
40
-
15
24
-
30
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.