Linia 63
MPK-Łódź Sp. z o.o
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 05.02.2024 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: POKŁADOWA - ŚWIĘTOJAŃSKA NŻ
(1872)
Czas przejazdu do:
min
Świętojańska NŻ
0
Darniowa NŻ
2
Rozwojowa
3
Prądzyńskiego
4
Czahary
5
Zenitowa
6
Zwrotnikowa
7
Dw. Łódź Pabianicka NŻ
9
Prądzyńskiego
11
Jana Pawła II
13
r. Lotników Lwowskich
14
Zaolziańska
16
Karpacka
18
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
45
26
01
37
12
47
22
57
35
10
45
20
55
30
05
40
15
50
25
00
35
10
45
20
54
36
12
42
17
09
44
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
45
28
03
43
23
04
44
24
04
44
24
04
44
22
04
44
24
04
44
24
04
44
23
01
38
18
07
45
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
44
24
04
44
24
04
44
24
04
44
24
04
44
24
04
44
24
04
44
23
01
38
18
07
45
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.