Czas przejazdu do: | min | min | Jantarowa (NŻ) | 0 | 0 | Liściasta NŻ | 2 | 2 | św. Teresy NŻ | 3 | 3 | Włókniarzy (NŻ) | 4 | 4 | Grunwaldzka (NŻ) | 5 | 5 | Sierakowskiego (NŻ) | 6 | 6 | Julianowska (NŻ) | 8 | 8 | Sędziowska (NŻ) | 9 | 9 | Dolna (NŻ) | 10 | 10 | Limanowskiego (NŻ) | 11 | 11 | Lutomierska NŻ | 12 | 12 | Manufaktura (NŻ) | 13 | 13 | Próchnika (NŻ) | 15 | 15 | Zachodnia (NŻ) | 16 | 16 | 6 Sierpnia | 24 | 24 | Mickiewicza (NŻ) | 28 | 28 | Radwańska (NŻ) | 30 | 30 | Wólczańska (NŻ) | 31 | 31 | Skorupki (NŻ) | 33 | 33 | Czerwona (NŻ) | 34 | 34 | Skrzywana (NŻ) | 35 | 35 | pl. Niepodległości | 37 | 37 | Czerwona (NŻ) | 41 | 41 | Słowiańska (NŻ) | 43 | 43 | Kilińskiego (NŻ) | 44 | 44 | Szkoła Mistrzostwa Sportowego (NŻ) | 46 | 46 | Przędzalniana (NŻ) | 48 | 48 | Milionowa (NŻ) | 49 | 49 | Tatrzańska (NŻ) | 52 | 52 | Zapadła (NŻ) | 53 | 53 | Nurta-Kaszyńskiego (NŻ) | 54 | 54 | Papiernicza (CRO) NŻ | 55 | 55 | Lodowa (NŻ) | 56 | 56 | rondo Sybiraków (NŻ) | 57 | 57 | rondo Sybiraków (NŻ) | 58 | 58 | rondo Inwalidów (NŻ) | 59 | 59 | rondo Inwalidów (NŻ) | 60 | 60 | Gogola (NŻ) | 61 | 61 | Lermontowa (NŻ) | 62 | 62 | Augustów (NŻ) | 63 | 63 | Książąt Polskich NŻ | 64 | 64 | Janów | 66 | - | Janów | 67 | - | Janów | - | 66 | Juranda ze Spychowa (NŻ) | - | 67 | Zagłoby (NŻ) | - | 68 | Dąbrówki (NŻ) | - | 69 | Hetmańska (NŻ) | - | 70 | Cynarskiego NŻ | - | 71 | Transmisyjna NŻ | - | 72 | Józefiaka NŻ | - | 73 | Dorabialskiej NŻ | - | 74 | Tranzytowa NŻ | - | 74 | Dyspozytorska NŻ | - | 75 | Zakładowa (NŻ) | - | 76 | szkoła (NŻ) | - | 76 | Gajcego (NŻ) | - | 77 | Gwarna (NŻ) | - | 78 | Andrzejki # | - | 80 | Młynarska (NŻ) | - | 81 | Andrespol | - | 82 |
|
| Niedziela/Poniedziałek - Czwartek/Piątek | Piątek/Sobota | Sobota/Niedziela (Święta) | Godz | Minuty | Godz | Minuty | Godz | Minuty | | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06 | 36 | 06 | 21y | - |
| | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06B | 21y | 51y | - |
| | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06B | 36 | 06 | 37x | 51y |
| B - kurs do pętli Andrespol jako linia N5B y - od Grunwaldzkiej do zaj. Limanowskiego: Hipoteczną, Limanowskiego x - od Struga do zaj. Limanowskiego: Struga, Żeromskiego, Zieloną, Kasprzaka, Klonową, Limanowskiego # - granica strefy taryfowej KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: | przyspieszenie | - 1 min. | | opóźnienie | - do 4 min. | Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione. |
|