Czas przejazdu do: | min | min | min | min | min | min | min | min | Dw. ŁódĽ Kaliska | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | Atlas Arena | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | Kowieńska | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | Retkińska | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | 4 | Konstantynowska | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | 6 | Minerska | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | 7 | Michałowicza NŻ | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | 8 | Biegunowa | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | 10 | Siewna | 11 | 11 | 11 | 12 | 11 | 12 | 11 | 11 | Kwiatowa NŻ | 12 | 12 | 12 | 14 | 12 | 14 | 12 | 12 | Traktorowa | 13 | 13 | 13 | 15 | 13 | 16 | 13 | 13 | Podjazdowa NŻ | 14 | 14 | 14 | 16 | 14 | 17 | 14 | 14 | R±bieńska 76 NŻ | 15 | 15 | 15 | 17 | 15 | 18 | 15 | 15 | Szwadronowa NŻ | 16 | 16 | 16 | 18 | 16 | 19 | 16 | 16 | Wojskowa NŻ | 18 | 18 | 18 | 20 | 18 | 21 | 18 | 18 | Szczecińska | 19 | 19 | 19 | 21 | 19 | 22 | 19 | 19 | Teofilów Rojna | 23 | 22 | 22 | 25 | 23 | 26 | 22 | 22 | Wici | 24 | 23 | 23 | 26 | 24 | 27 | 23 | 23 | Lniana | 25 | 24 | 24 | 27 | 25 | 28 | 24 | 24 | Szparagowa | 27 | 26 | 26 | 29 | 27 | 30 | 26 | 26 | Aleksandrowska | 29 | 28 | 28 | 31 | 29 | 32 | 28 | 28 | Wersalska NŻ | 30 | 29 | 29 | 32 | 30 | 33 | 29 | 29 | ¶w. Teresy NŻ | 32 | 31 | 31 | 34 | 32 | 35 | 31 | 31 | Kaczeńcowa NŻ | 33 | 32 | 32 | 35 | 33 | 36 | 32 | 32 | ¶w. Teresy 109 NŻ | 34 | 33 | 33 | 36 | 34 | 37 | 33 | 33 | Szczecińska | 35 | 34 | 34 | 37 | 35 | 38 | 34 | 34 | cm. Szczecińska | 37 | 36 | 36 | 39 | 37 | 40 | 36 | 35 | Li¶ciasta NŻ | 39 | 38 | 38 | 41 | 39 | 42 | 38 | 37 | Kocidłowska # | 40 | 39 | 40 | 43 | 41 | 44 | 39 | 38 | Okręglik (Zgierz) | 42 | 41 | 42 | 45 | 43 | 46 | 41 | 40 | tor PKP (Zgierz) | 43 | 42 | 43 | 46 | 44 | 47 | 42 | 41 | cmentarz (Zgierz) | 44 | 43 | 44 | 47 | 45 | 48 | 43 | 42 | ¦niechowskiego (Zgierz) | 45 | 44 | 46 | 49 | 47 | 50 | 44 | 43 | Łódzka (Zgierz) | 46 | 45 | 48 | 51 | 49 | 52 | 45 | 44 | Łódzka (Zgierz) | 47 | 46 | 49 | 52 | 50 | 53 | 46 | 45 | ks. Popieluszki (Zgierz) | 48 | 47 | 50 | 53 | 51 | 54 | 47 | 46 | pl. Kilińskiego (Zgierz) | 50 | 49 | 52 | 55 | 53 | 56 | 49 | 48 | Dubois (Zgierz) | 52 | 51 | 54 | 57 | 55 | 58 | 51 | 50 | Piłsudskiego (Zgierz) | 53 | 52 | 56 | 59 | 57 | 60 | 52 | 51 | szkoła nr 1 (Zgierz) | 55 | 54 | 58 | 61 | 59 | 62 | 54 | 53 | Pi±tkowska /park (Zgierz) | 56 | 55 | 59 | 62 | 60 | 63 | 55 | 54 | Łęczycka (Zgierz) | 59 | 58 | 62 | 65 | 65 | 68 | 57 | 56 | Parzęczewska (Zgierz) | 61 | 60 | 64 | 67 | 68 | 71 | 59 | 58 | Tuwima (Zgierz) | 62 | 61 | 65 | 68 | 69 | 72 | 60 | 59 | Sezam (Zgierz) | 63 | 62 | 66 | 69 | 70 | 73 | 61 | 60 | Boya-Żeleńskiego (Zgierz) | 64 | 63 | 67 | 70 | 71 | 74 | 62 | 61 | przychodnia (Zgierz) | 65 | 64 | 68 | 71 | 72 | 75 | 63 | 62 | szkoła (Zgierz) | 66 | 65 | 69 | 72 | 73 | 76 | 64 | 63 | Os. 650-lecia (Zgierz) | 67 | 66 | 70 | 73 | 74 | 77 | 65 | 64 | Parzęczewska /Staffa(Zg.) | 68 | 67 | 71 | 74 | 75 | 78 | 66 | 65 |
|
| Dni robocze oprócz sobót | Pozostałe dni | Godz | Minuty | Godz | Minuty | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 00 | 36 | 04 | 32 | 53 | 19 | 53 | 26 | 54 | 25 | 48 | 15 | 41 | 13 | 45 | 20 | 56 | 25 | 57 | 31 | 56 | 17 | 43 | 06 | 29 | 01 | 35 | 59 | 17 | 41 | 11 | 27 | 54 | 22 | 45 | 03 | 25 | 51 | 29 | 53 | 19 |
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
| 50s | 40 | 30 | 22 | 13 | 46 | 26 | 11 | 55 | 35 | 11 | 50 | 40 | 16 | 59 | 29 | 15 | 03 | 06 | 54 | 34 | 31 | 19 | 02 |
| s - odjazdy ważne tylko w soboty # - granica strefy taryfowej KURSUJˇ WYŁˇCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów. |
|