Linia 54A 54B 54C 54D

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 04.02.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PIŁSUDSKIEGO - CH TULIPAN (2128)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
CH Tulipan 0 0 0 0 0 0 0 0
Konstytucyjna 1 1 1 1 1 1 1 1
Piłsudskiego 4 3 3 4 3 3 3 4
Dw. Łódź Niciarniana 5 4 4 5 4 4 4 5
Czechosłowacka 7 5 5 7 5 5 5 7
Mazowiecka 8 6 6 8 6 6 6 8
Edwarda 9 7 7 9 7 7 7 9
Pomorska11 9 811 9 9 811
Kasprowy Wierch1311101311111013
Juhasowa1613121613141216
Arniki1815141815161418
Henrykowska2017162017181620
Mileszki2118172118191721
Pomorska 4662320192320211923
Śródziemnomorska2522212522232125
Gryfa Pomorskiego2623222623242226
Wendy2724232724252327
Nowosolna2825242825262428
Nowosolna292625-----
ROD Relaks---31282927-
Witkacego---32293028-
ROD Polanka---33303129-
ROD Polanka---34313230-
Nowosolna-------29
Tatarkiewicza-------30
Autostrada A1 #-------31
Natolin-------33
Natolin - pętla-------34
Teolin-------36
Lipiny 67-------39
Lipiny-------40
Lipiny - pętla-------42
W dni robocze oprócz sobótW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
02B22D44B
02D22B42C
02B22B42C
02C21B41
012549C
1337
01B2549
13D37
01D25B49C
13B37D
01B22C42B
02D22B42C
02B22C42
0222B42D
1242
11B41D
12B42D
12D42B
12D42
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
34D
-
12
02B52
42B
07C32
22B47C
12
02B2752
42B
07C32
22B
14D
02B52
42B
32
22B
12C
02B52
42
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
12D
02B52D
42B
32
22B
12
02B52
42B
3257C
22B
1437D
02B52
17D42B
32
22B
12
02B52
42
B - kurs do ROD "Polanka"
C - kurs do Lipin
D - kurs do Natolina
# - granica strefy taryfowej
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.