Linia 54A 54B 54C 54D

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 14.09.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PIŁSUDSKIEGO - ŚMIGŁEGO-RYDZA (0740)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Śmigłego-Rydza 0 0 0 0 0 0 0 0
Sarnia 2 1 2 1 1 2 1 2
CH Tulipan 3 2 3 2 2 3 2 3
Konstytucyjna (Wi-Ma) 4 3 4 3 3 4 3 4
Piłsudskiego 8 6 8 6 6 8 6 8
Dw. Łódź Niciarniana NŻ 9 7 9 7 7 9 7 9
Czechosłowacka10 810 8 810 810
Mazowiecka11 911 9 911 911
Edwarda1210121010121012
Pomorska1412141212141214
Kasprowy Wierch1614161414161416
Juhasowa1916191617191619
Arniki NŻ (NŻ)2118211819211821
Henrykowska NŻ (NŻ)2219221920221922
Mileszki2320232021232023
Pomorska 466 NŻ (NŻ)2522252223252225
Śródziemnomorska NŻ (NŻ)2623262324262326
Gryfa Pomorskiego NŻ (NŻ)2724272425272427
Wendy NŻ (NŻ)2825282526282528
Nowosolna2926292627292629
Nowosolna3027------
ROD Relaks NŻ (NŻ)--322930---
Witkacego NŻ (NŻ)--333031---
ROD Polanka--343132---
ROD Polanka--353233---
Nowosolna-----302730
Tatarkiewicza-----312831
Autostrada A1 #-----322932
Natolin-----343134
Natolin - pętla-----353235
Teolin-----3734-
Lipiny 67-----4037-
Lipiny-----4138-
Lipiny - pętla-----4340-
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
57B
20D42B59D
16B36C56B
17B36C56C
19B3959
2347C
113559B
2953
11D3559D
24B47C
11B35D59B
21C40B
00D20B40C
00B20C40
0020B40D
1043
12B39D
10B39D
09D40B
09D45
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
33D
-
10
00B51
20B40C
31
21B44C
14
01B2651
41B
01C31
21B
11D
01B51
41B
30
20B
00C
00B50
40
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
11D
01B51D
41B
32
22B
12
02B52
42B
3252C
22B
1235D
02B52
16D42B
31
21B
09
01B51
41
B - kurs do pętli ROD Polanka jako linia 54B
C - kurs do pętli Lipiny jako linia 54C
D - kurs do pętli Natolin jako linia 54D
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.