Linia 96C

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 12.07.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: HETMAŃSKA - JURANDA ZE SPYCHOWA (1811)
Czas przejazdu do:minminminmin
Juranda ze Spychowa 0 0 0 0
Zagłoby 1 1 1 1
Dąbrówki 3 3 3 3
Hetmańska 4 4 4 4
Odnowiciela 5 5 5 5
Piasta Kołodzieja NŻ 6 6 6 6
Książąt Polskich 7 7 7 7
Augustów 9 9 9 9
Czajkowskiego10101010
rondo Sybiraków11111111
rondo Sybiraków12121212
Przybyszewskiego13131313
Wiejska15151515
Widzew Stadion18181818
Piłsudskiego21212121
przychodnia22222222
Niciarniana 4523232323
Nurta-Kaszyńskiego25252525
Zapadła26262626
Śmigłego-Rydza29292929
Milionowa31313131
Tymienieckiego32323232
Piłsudskiego34343434
Tuwima35353535
Narutowicza36363636
Wierzbowa39393939
P.O.W.42424242
P.O.W.44444444
Kilińskiego46464646
Piotrkowska47474747
Kościuszki48484848
Legionów51515150
Zachodnia55545453
Czarnkowska57565655
Klonowa59585857
Włókniarzy60595958
Pułaskiego61606059
Dw. Łódź Żabieniec63626261
Dw. Łódź Żabieniec65646463
Bielicowa66656564
Grabieniec68676766
Traktorowa70686967
Kaczeńcowa71697068
Wiernej Rzeki72707169
Rydzowa73717270
Wici74727371
Szczecińska75737472
Teofilów Rojna76747573
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
16364656
16263656
04y11183238y4459
14294459
14294459
14294459
14294459
14294459
14294459
14294459
14294459
14294459
14294459
163645y56
163656
163656
1626y3656
163656
1626y36y46y
06y26y
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
3656
163656
163656
163657
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
1626y46y
06y26y
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0131
0131
013156
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
163656
1626y46y
06y26y
y - od Włókniarzy do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Limanowskiego jako linia 96C
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.