Linia 96C

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 12.07.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ROJNA - WIERNEJ RZEKI (1310)
Czas przejazdu do:minminminmin
Wiernej Rzeki 0 0 0 0
Kaczeńcowa 1 1 1 1
Rojna 3 3 3 3
Grabieniec 4 4 4 4
Traktorowa 5 5 5 5
Bielicowa 7 7 7 7
Dw. Łódź Żabieniec 9 9 9 9
Pułaskiego11111111
Włókniarzy13131313
Klonowa15151515
Czarnkowska17171717
Zachodnia19191919
Manufaktura22212221
Legionów24222422
Próchnika25232523
Piotrkowska29262826
P.O.W.31283028
pl. Dąbrowskiego32293129
Tramwajowa34313331
Narutowicza36333533
Tuwima37343634
Piłsudskiego40373937
Tymienieckiego41384038
Milionowa43404240
Tatrzańska46434543
Zapadła47444644
Nurta-Kaszyńskiego48454745
Przybyszewskiego NŻ50474947
Niciarniana 4551485048
przychodnia52495149
Niciarniana54515351
Widzew Stadion55525452
Wiejska58555755
Lodowa61586058
rondo Sybiraków62596159
rondo Sybiraków63606260
Czajkowskiego64616361
Augustów65626462
Zakładowa67646664
Piasta Kołodzieja68656765
Odnowiciela69666866
Hetmańska70676967
Dąbrówki72697169
Zagłoby74717370
Janów75727471
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
31364151
0111214155x56
11264149x56
11264156
11264156
11264156
11264156
11264156
11264156
11264156
11264156
11264156
112635x4156
11264158
183858
2141
012141
01112141
0115x35x55x
15x35x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
40
00204053x
012449
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092943x49
092949
0913x33x53x
13x33x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0636
0636
0636
042949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
092949
0916x2949
092950
1014x34x54x
14x34x
x - od Pułaskiego do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Limanowskiego
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.