Linia 96C

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 12.07.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: TEOFILÓW ROJNA (0953)
Czas przejazdu do:minminminmin
Teofilów Rojna 0 0 0 0
Wici 2 2 2 2
Rydzowa 3 3 3 3
Wiernej Rzeki 4 4 4 4
Kaczeńcowa 5 5 5 5
Rojna 7 7 7 7
Grabieniec 8 8 8 8
Traktorowa 9 9 9 9
Bielicowa11111111
Dw. Łódź Żabieniec13131313
Pułaskiego15151515
Włókniarzy17171717
Klonowa19191919
Czarnkowska21212121
Zachodnia23232323
Manufaktura26252625
Legionów28262826
Próchnika29272927
Piotrkowska33303230
P.O.W.35323432
pl. Dąbrowskiego36333533
Tramwajowa38353735
Narutowicza40373937
Tuwima41384038
Piłsudskiego44414341
Tymienieckiego45424442
Milionowa47444644
Tatrzańska50474947
Zapadła51485048
Nurta-Kaszyńskiego52495149
Przybyszewskiego NŻ54515351
Niciarniana 4555525452
przychodnia56535553
Niciarniana58555755
Widzew Stadion59565856
Wiejska62596159
Lodowa65626462
rondo Sybiraków66636563
rondo Sybiraków67646664
Czajkowskiego68656765
Augustów69666866
Zakładowa71687068
Piasta Kołodzieja72697169
Odnowiciela73707270
Hetmańska74717371
Dąbrówki76737573
Zagłoby78757774
Janów79767875
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
2732374757
07173751x52
07223745x52
07223752
07223752
07223752
07223752
07223752
07223752
07223752
07223752
07223752
072231x3752
07223754
143454
173757
173757
07173757
11x31x51x
11x31x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
3656
163649x57
2045
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052539x45
052545
0509x29x49x
09x29x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0232
0232
0232
002545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
052545
0512x2545
052546
0610x30x50x
10x30x
x - od Pułaskiego do zaj. Limanowskiego: Włókniarzy, Limanowskiego
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.