Linia 54A 54B 54C 54D

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 04.02.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PIŁSUDSKIEGO - SARNIA (0742)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Sarnia 0 0 0 0 0 0 0 0
CH Tulipan 1 1 1 1 1 1 1 1
Konstytucyjna 2 2 2 2 2 2 2 2
Piłsudskiego 5 4 4 5 4 4 4 5
Dw. Łódź Niciarniana 6 5 5 6 5 5 5 6
Czechosłowacka 8 6 6 8 6 6 6 8
Mazowiecka 9 7 7 9 7 7 7 9
Edwarda10 8 810 8 8 810
Pomorska1210 9121010 912
Kasprowy Wierch1412111412121114
Juhasowa1714131714151317
Arniki1916151916171519
Henrykowska2118172118191721
Mileszki2219182219201822
Pomorska 4662421202421222024
Śródziemnomorska2623222623242226
Gryfa Pomorskiego2724232724252327
Wendy2825242825262428
Nowosolna2926252926272529
Nowosolna302726-----
ROD Relaks---32293028-
Witkacego---33303129-
ROD Polanka---34313230-
ROD Polanka---35323331-
Nowosolna-------30
Tatarkiewicza-------31
Autostrada A1 #-------32
Natolin-------34
Natolin - pętla-------35
Teolin-------37
Lipiny 67-------40
Lipiny-------41
Lipiny - pętla-------43
W dni robocze oprócz sobótW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
01B21D43B
01D21B41C
01B21B41C
01C20B40
002448C
1236
00B2448
12D36
00D24B48C
12B36D
00B21C41B
01D21B41C
01B21C41
0121B41D
1141
10B40D
11B41D
11D41B
11D41
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
33D
-
11
01B51
41B
06C31
21B46C
11
01B2651
41B
06C31
21B
13D
01B51
41B
31
21B
11C
01B51
41
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
11D
01B51D
41B
31
21B
11
01B51
41B
3156C
21B
1336D
01B51
16D41B
31
21B
11
01B51
41
B - kurs do ROD "Polanka"
C - kurs do Lipin
D - kurs do Natolina
# - granica strefy taryfowej
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.