Linia 54A 54B 54C 54D

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PIŁSUDSKIEGO - ŚMIGŁEGO-RYDZA (0740)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Śmigłego-Rydza 0 0 0 0 0 0 0 0
Sarnia 2 1 2 1 1 2 1 2
CH Tulipan 3 2 3 2 2 3 2 3
Konstytucyjna (Wi-Ma) 4 3 4 3 3 4 3 4
Piłsudskiego 7 5 7 5 5 7 5 7
Dw. Łódź Niciarniana NŻ 8 6 8 6 6 8 6 8
Czechosłowacka10 710 7 710 710
Mazowiecka11 811 8 811 811
Edwarda12 912 9 912 912
Pomorska1411141111141114
Kasprowy Wierch1613161313161316
Juhasowa1915191516191519
Arniki2117211718211721
Henrykowska2218221819221822
Mileszki2319231920231923
Pomorska 4662521252122252125
Śródziemnomorska2723272324272327
Gryfa Pomorskiego2824282425282428
Wendy2925292526292529
Nowosolna3026302627302630
Nowosolna3127------
ROD Relaks--332930---
Witkacego--343031---
ROD Polanka--353132---
ROD Polanka--363233---
Nowosolna-----312731
Tatarkiewicza-----322832
Autostrada A1 #-----332933
Natolin-----353135
Natolin - pętla-----363236
Teolin-----3834-
Lipiny 67-----4137-
Lipiny-----4238-
Lipiny - pętla-----4440-
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
57B
20D42B
00D17B37C57B
17B37C57C
18B3858
2246C
103458B
2852
10D3458D
23B46C
10B34D58B
19C39B59D
19B39C59B
19C3959
19B39D
0942
11B40D
11B40D
10D41B
10D46
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
32D
-
10
00B50
20B40C
30
20B43C
13
00B2550
40B
00C30
20B
10D
00B50
40B
30
20B
00C
00B50
40
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
10D
00B50D
40B
30
20B
10
00B50
40B
3050C
20B
1033D
00B50
14D40B
30
20B
08
00B50
40
B - kurs do pętli ROD Polanka jako linia 54B
C - kurs do pętli Lipiny jako linia 54C
D - kurs do pętli Natolin jako linia 54D
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.