Linia 54A 54B 54C 54D

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 04.02.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: TUWIMA - KOPCIŃSKIEGO (1224)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Kopcińskiego 0 0 0 0 0 0 0 0
Nawrot 2 2 2 2 2 2 2 2
Śmigłego-Rydza 6 7 5 5 5 6 7 5
Sarnia 8 9 6 6 6 8 9 6
CH Tulipan 910 7 7 7 910 7
Konstytucyjna1011 8 8 81011 8
Piłsudskiego1314101010131410
Dw. Łódź Niciarniana1415111111141511
Czechosłowacka1617121212161712
Mazowiecka1718131313171813
Edwarda1819141414181914
Pomorska2021161516202116
Kasprowy Wierch2223181718222318
Juhasowa2526201920252621
Arniki2728222122272823
Henrykowska2930242324293025
Mileszki3031252425303126
Pomorska 4663233272627323328
Śródziemnomorska3435292829343530
Gryfa Pomorskiego3536302930353631
Wendy3637313031363732
Nowosolna3738323132373833
Nowosolna38393332----
ROD Relaks----35404136
Witkacego----36414237
ROD Polanka----37424338
W dni robocze oprócz sobótW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
55B
15D37B55D
15B35C55B
15B35C55C
12B3252
1640C
042852B
1640
04D2852D
16B40C
04B28D52B
12C32B52D
12B32C52B
12C3252
12B32D
0232
04B34D
05B35D
05D35B
05D35
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
27D
-
0555B
45
35B
00C25
15B40C
0555B
2045
35B
00C25
15B
07D55B
45
35B
25
15B
05C55B
45
35
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
05D55B
45D
35B
25
15B
0555B
45
35B
2550C
15B
0730D55B
45
10D35B
25
15B
0555B
45
35
B - kurs do ROD "Polanka"
C - kurs do Lipin
D - kurs do Natolina
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.