Linia 53A 53B 53C 53D 53E

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 03.02.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: WOJSKA POLSKIEGO - ŁOMNICKA (1338)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Łomnicka 0 0 0 0 0 0
Śnieżna 2 2 2 2 2 2
CH M1 3 3 3 3 3 3
Kerna 4 4 4 4 4 4
Janosika 6 6 6 6 6 6
Marmurowa 8 8 8 8- 8
Karkonoska NŻ (NŻ)1010---10
Olkuska NŻ (NŻ)1111---11
Granatowa NŻ (NŻ)1212---12
Hiacyntowa1313---13
Nowosolna15-----
Nowosolna-15---15
Tatarkiewicza-16---16
Autostrada A1 #-17---17
Natolin-19---19
Natolin - pętla-20---20
Teolin-21---21
Lipiny 67-23---23
Lipiny-24---24
Paprotnia-Moczydła-26---26
Paprotnia-27---27
Paprotnia I-28---28
Łódzka(Brzeziny)-30---30
Kościuszki(Brzeziny)-32---32
św. Anny-34---34
Gimnazjum(Brzeziny)-37---37
Głowackiego(Brzeziny)-38---38
Beskidzka NŻ (NŻ)-- 9 9--
Opolska NŻ (NŻ)--1111--
Moskuliki #--1212--
Dąbrowa--1414--
Kopanka 24a--1616--
Kalonka--1717--
Kalonka II--1818--
Kalonka (osiedle)--19---
Niecki--20---
Borchówka 21--21---
Borchówka 39--22---
Borchówka Las--23---
Borchówka 7--25---
Boginia działki--27---
Boginia chłodnia--28---
Boginia--30---
Stare Skoszewy 23--31---
Skoszewy (szkoła)--33---
Skoszewy --34---
Kalonka/Centrum Ojca Pio---20--
Beskidzka NŻ (NŻ)---- 8-
Budy---- 9-
Opolska NŻ (NŻ)----10-
Moskuliki NŻ (NŻ)----11-
Łukaszew Zjazdowa----13-
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
22B4349D
25E34D4050B59E
1126E31B41D51B55C
0105E11B173547E48D5255B
00C16E2038D4656
02E0813C2537D43E49
0419E253749D
0113B25E3137D49
011325C3749E
01D132537D49
01E13C19253749E
0113C2531B37E43
0113C1525E37B4349E55C
0819D25B31E3743D55B
07E13D253749C55
092936E49B59D
092838E4858D
1828D38E48
031828C38E48
1842E43D48B
08
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
021520E3040D50
1020E3050B55
00C1020E3050
103040E50
103040C50
00E10305055D
00E1030B50
00E1020C3050
1020E3050
00D1020E3050
1020E25B3540C50
1020E3050
1020E3040B45C50
103050
00E103040D50
00E103050
00E05C102550
00E103045D50B
00E10
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
40D
021020E3050
00C1020E30B4250
103045E50
103040C5055E
00B10305055D
00E153550
00E1020C3050
1020E305055D
1020E3050
1020E3040C50
1020E3050
1020E3040C50
103050
00E1020D3050
00E1030B40C50
00E102550
00E103050B
00E10
B - kurs do Głowackiego (Brzeziny) jako linia 53B
C - kurs do Skoszew jako linia 53C
D - kurs do Kalonka/Centrum Ojca Pio jako linia 53D
E - kurs do Zjazdowa jako linia 53E
# - granica strefy taryfowej
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.