Linia 69A 69B

MPK-ŁódĽ Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.03.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: POPIEŁUSZKI - MARATOŃSKA (2183)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Maratońska 0 0 0 0 0 0
Maratońska 91 1 1 1 1 1 1
Plocka 2 2 2 2 2 2
Retkińska 4 4 4 4 4 4
Obywatelska 5 5 5 5 5 5
Waltera-Janke 8 8 8 8 8 8
ROD Olimpijka 9 9 9 9 9 9
zajezdnia MPK101010101010
Elektronowa121212121212
Nowe Sady141414141414
Jana Pawła II161616161616
Obywatelska181818181818
r. Lotników Lwowskich191919191919
Zaolziańska222121222121
Karpacka242223242223
Tuszyńska262425262425
Kilińskiego292727292727
Kraszewskiego302828302828
¦migłego-Rydza312929312929
Tatrzańska333131333131
Konspiracyjnego WP343232343232
Kadłubka353333353333
Gojawiczyńskiej363434363434
D±browskiego373535373535
Dw. ŁódĽ D±browa383636383636
D±browskiego393737---
Lodowa403838---
Ordonówny424040---
Lodowa 97434141---
D±browskiego444242---
Ossendowskiego---393737
Lodowa---403838
Lodowa 91454343413939
Dostawcza464444424040
Andrzejewskiej484546444142
cm. Zarzew494647454243
Lodowa504748464344
rondo Sybiraków514849474445
rondo Sybiraków524950484546
rondo Inwalidów545152504748
rondo Inwalidów555253514849
Dw. ŁódĽ Widzew575455535051
W dni roboczeW sobotyW niedziele i ¶więta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
13B_3348_
0318_33_48
0320_32_44_56_
0820_3244_56B_
08B20B32B44B56B_
08B_20B_32B_44B56B_
08B20B_32B_34x44B56
0820_32_44B_56B_
08B20_3244_56_
08203244_56_
08_20_3244_56
08_20_324456
08_20_32B_44B_56B
08B_20B32_47B_
02x07B27B47B_
07_27_47_
07B_27B_47_
0124_47_
07B_29_47B_52x_
12x32x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
27_47_
07_27_47_
07_27_47_
07_27_44_59_
14_29B_44B_59B_
14B_29B_44B_59B_
14B_29B_44B_59B_
14B_29B_44B_59_
14_29_44_59_
14_29_44_59_
14_29_44_59B_
14B_29B_47B_51x_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07_27_47_
07B_27B_47_
07_27_47_
07_27_47_
07B_27B_47B_51x_
11x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
07_37_
07_37_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07_27_47_
07_27_47_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07B_27B_47B_
07_27_47_
07_27_47_
07B_27B_47B_52x_
12x_
B - kurs z pominięciem ul. Ossendowskiego jako linia 69B
x - dojeżdża do: zajezdnia MPK
kursuj± autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powoduj± zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóĽnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-ŁódĽ Spółka z o.o. jest zabronione.