Linia 58A 58B

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.09.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ZBOCZE - POTOKOWA (1722)
Czas przejazdu do:minminminminminminmin
Potokowa 0 0 0 0 0 0 0
Giewont 2 2 2 2 2 2 2
Pieniny 4 4 4 4 4 4 4
Telefoniczna 6 5 5 6 5 6 5
Pszczyńska 7 6 6 7 6 7 6
Zrębowa NŻ 8 7 7 8 7 8 7
Edwarda 9 8 8----
Dw. Łódź Stoki NŻ111010----
CKD szpital131212----
CKD parking141313----
Pomorska---10 810 8
Edwarda---12 911 9
Mazowiecka---14111311
Niciarniana15141415121412
Małachowskiego17161617141614
Radiostacja19181819161816
Matejki (kampus UŁ)20191920171917
Kopcińskiego23212123192219
Wierzbowa26242326222521
P.O.W.29272529252823
Dw. Łódź Fabryczna31292731273025
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
45
052545
05B2236B45
00B1025B3449B
0113B2537B52
12B3252B
1233B52
13B3253B
1233B52
13B3253B
1229B4456B
0820B3244B56
08B2032B4353x
12B3235x52B
1232B52
13B3248x53B
24x31B59
31B54
04x34x
04x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
55
55
35B
1555B
35
15B55
35B
1555B
35
15B55
35B
1555B
35
15B55
35B
1555B
35
15B55
-
03x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
15
1555B
35
15B55
35B
1555B
35
15B55
35B
1555B
35
15B55
35B
1555B
35
15B55
-
04x
B - kurs jako linia 58B przez Edwarda i Czechosłowacką
x - od Pieniny do zaj. Limanowskiego: Telefoniczną, Janosika, Brzezińską, Wojska Polskiego, Organizacji WiN, Bałucki Rynek, Limanowskiego
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.