Linia 58A 58B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.07.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: NARUTOWICZA - KOPCIŃSKIEGO (1922)
Czas przejazdu do:minminminminminmin
Kopcińskiego 0 0 0 0 0 0
Matejki (kampus UŁ) 1 1 1 1 1 1
Radiostacja 2 2 2 2 2 2
Małachowskiego 4 3 4 3 4 3
Niciarniana 6 5 6 5 6 5
CKD parking 7 6----
CKD szpital 8 7----
CKD stomatologia 9 8----
Dw. Łódź Stoki10 9----
Edwarda1211----
Mazowiecka-- 8 7 8 7
Edwarda-- 9 8 9 8
Pomorska--11 911 9
Zrębowa131213111311
Pszczyńska141314121412
Telefoniczna151415131513
Pieniny161516141614
Giewont181618151715
Kasprowy Wierch201820171917
Juhasowa232023192119
Arniki--252123-
Henrykowska--262224-
Mileszki--272325-
Kosodrzewiny--302628-
Janów--332931-
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
07B37B57B
15B3351B
10B28B46
04B2240B58
18B3858B
1838B58
18B3858B
1838B58
16B3858B
16B3446B
04B22B4058B
1634B58
18B3858B
1838B
0837B57
1737B
0737b
0737b
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
30
10b50
30b
1050b
30
10b50
30b
1050b
30
10b50
30b
1050b
30
10b50
30b
1050b
30
37b
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
50
30b
1050b
30
10b50
30b
1050b
30
10b50
30b
1050b
30
10b50
30b
1050b
30
37b
B - kurs do pętli Janów przez Edwarda i Czechosłowacką jako linia 58B
b - kurs do Juhasowej (Stoki Skalna) przez Edwarda jako linia 58B
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.