Linia 86A 86B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 03.08.2020 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: NARUTOWICZA - PIOTRKOWSKA (2120)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Piotrkowska 0 0 0 0 0 0 0 0
Kościuszki 1 1 1 1 1 1 1 1
Gdańska 4 4 4 4 4 4 4 4
pl. Barlickiego 7 6 5 6 5 6 7 6
Pogonowskiego 9 8 7 8 7 8 9 8
Żeligowskiego10 9 8 9 8 910 9
Włókniarzy1412111311121412
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)1614131512141614
Dw. Łódź Kaliska1715141613151715
Bandurskiego181615171416--
Wróblewskiego201817191618--
Waltera-Janke NŻ211918201719--
Atlas Arena------1816
Wileńska------1917
Wróblewskiego------2018
Wyszyńskiego------2119
Obywatelska2321202219212321
Retkińska2523222421232523
Plocka2624232522242624
Maratońska 912825242723262825
Popiełuszki2926252824272926
Popiełuszki 213027262925283027
Pływacka NŻ3128273026293128
Retkinia Kusocińskiego3229283127303229
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
44B
04B24B44B
0324B44B
0419B3648B
0619B3351B
0323B3950B
0920B3549B
0119B3449B
0419B3849B
0419B3449B
0719B3449B
0420B3448B
0419B3449B
0419B3449B
0323B33x43
04B2444B
0424B44
04B2444B
0424B44B59x
19x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
24B44B
0424B44B
0323B43
03B2343
03B2343B
0323B43
03B2343B
0323B43
03B2343B
0323B43
03B2343B
0424B44
03B2343B
0323B44
04B2444B
0424B44
04B2444B
0424B44B59x
19x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
0434B
04B34
04B34
04B2444B
0424B44
04B2444B
0424B44
04B2444B
0424B44
04B2444B
0424B44
04B2444B
0424B44
04B2444B
0424B44
04B2444B
0424B44B58x
18x
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 86B
x - od Wyszyńskiego do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 86B)
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.