Linia 86A 86B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 02.01.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: RETKINIA KUSOCIŃSKIEGO (0425)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Retkinia Kusocińskiego 0 0 0 0 0 0 0 0
Wyszyńskiego 2 2 2 2 2 2 2 2
Popiełuszki 21 3 3 3 3 3 3 3 3
Maratońska 4 4 4 4 4 4 4 4
Maratońska 91 5 5 5 5 5 5 5 5
Plocka 6 6 6 6 6 6 6 6
Retkińska 8 8 8 8 8 8 8 8
Obywatelska 9 9 9 9 9 9 9 9
Waltera-Janke11111111111111-
Wróblewskiego13131313131313-
Wyszyńskiego-------11
Wróblewskiego-------13
Wileńska-------14
Atlas Arena-------16
Dw. Łódź Kaliska1715171515161517
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)2016181616181620
Karolewska (Dw. Ł. Kaliska)2117191717191721
Włókniarzy2218201818201822
6 Sierpnia2420222020222024
Pogonowskiego2521232121232125
pl. Barlickiego2723252323252327
Gdańska3025272625272530
Piotrkowska3429313028302834
Wschodnia3630323229312936
Kilińskiego3731333330323037
Sterlinga3832343431333138
Kamińskiego4034363633353240
Rewolucji 1905 r.4235373834363342
Narutowicza4336383935373443
Dw. Łódź Fabryczna4437394036383544
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
53
13B3353B
08B2333B48
03B1833B48
03B1833B38x53
13B3353B
1333B43x53
13B3353B
1333B53
13B3353B
1333B48
03B1833B48
03B1833B48
03B1821x33B53
13B23x3353B
1333B53
13B3353B
1633B53B
13B33B53B56x
16x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
53B
13B33B53
13B3353B
1333B53
13B3348B
0318B3348B
0318B3348B
0318B3348B
0318B3348B
0318B3348B
0318B3348B
0318B3353B
08x13B3353B
1333B53
13B3353B
1333B53
13B3353B
1333B53B
13B33B35x55x
15x
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
1343B
1343B
1343B
1333B53
13B3353B
1333B53
13B3353B
1333B53
13B3353B
1333B53
13B3353B
1333B53
13B3353B
1333B53
13B3353B
1333B53B
13B33B34x53x
13x
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 86B
x - od Obywatelskiej do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady
KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.