Linia 65A 65B

MPK-Łódź Sp. z o.o.

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.12.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: MACZKA - PIENISTA NŻ (0500)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Pienista NŻ 0 0 0 0 0 0 0 0
Komandorska 1 1 1 1 1 1 1 1
Rusałki 2 2 2 2 2 2 2 2
Obywatelska 3 3 3 3 3 3 3 3
Elektronowa 5 5 5 5 5 5--
Obywatelska 106 6 6 6 6 6 6--
Nowe Sady 7 7 7 7 7 7--
Obywatelska111011101110--
Wróblewskiego141214121413--
Łaska151315131514--
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)191619161917--
Karolewska (Dw. Ł. Kaliska)201720172018--
Włókniarzy211821182119--
6 Sierpnia242024212321--
Pogonowskiego NŻ252125222422--
Maratońska NŻ------ 5 5
Wyszyńskiego------ 6 6
Wróblewskiego------ 8 8
Wileńska------ 9 9
Atlas Arena------1010
Dw. Łódź Kaliska------1111
Łąkowa NŻ------1313
Żeromskiego------1515
Kopernika------1918
pl. Barlickiego2723272426242221
Pogonowskiego2925292628262423
Żeligowskiego3126312730272624
Legionów3328332932292826
Srebrzyńska3429343033302927
Drewnowska3631373235323129
Kutrzeby3832393337343330
Odolanowska3933403438353431
Czarnkowska4134423539363632
Lutomierska4537463843394035
Limanowskiego4638473944404136
Bałucki Rynek5042514348444540
Dolna5344544551464842
Kowalska5545564653475043
Murarska5646574754485144
r. Powstańców 1863r.5848594956505346
Litewska5949605057515447
Morelowa6050615158525548
Sowińskiego6151625259535649
Dw. Łódź Arturówek6352645361555850
Sikorskiego6554665563576052
Syrenki6655675664586153
Radogoszcz Wschód6756685765596254
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
22B_
0020_42b_
0014B_21_37B_46_
02B_10_26B38_50B_58_
11_17y27B_42y_45_
07B_25_43B_
01_25B_41_
05B_21_45B_
01_25B_41_
05B_21_45b_56_
15B26_39B_47_
03B_15b_27B35_51B_59_
15B_23_39B_47y_49
11B_26y_27_50y51B_
07_31B_57_
22B_40_
02B_20_42B_
00_05y_22B_44_
02_18y_33y_59z_
15y_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
57_
19B_37_59B_
17_39B_57_
12B_28_52B_
06_31B_46_
02B_12_32B_42_
02B_12_32B_42_
02B_12_32B_42_
02B_12_32B_42_
02B_12_32B_42_
02B_12_32B_42_
02B_12_32B_42_
02B_13_41B_59_
21B_39_
01B_19_41B_59_
21B_39_
01B_19_41B_59_
21B_39_55y_
02_22x_35y_59L_
15y_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
19B_47_
15B_43_
16B_43_
20B_37_
00B_17_40B_57_
20B_37_
00B_17_40B_57_
20B_37_
00B_17_40B_57_
20B_37_
00B_17_40B_58_
17B_36_58B_
16_38B_56_
18B_36_58B_
16_38B_56_
18B_36_49x_
02_22x_36x_55x_
14y_
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
b - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
z - od Kutrzeby do zaj. Limanowskiego: Klonową, Limanowskiego (zjazd po trasie linii 65B)
x - od Kutrzeby do zaj. Limanowskiego: Klonową, Limanowskiego (zjazd po trasie linii 65A)
y - od Obywatelskiej do zaj. Nowe Sady: Pienistą, Nowe Sady
L - od Wyszyńskiego (przesiadka na N2) do zaj. Nowe Sady: Waltera-Janke, Nowe Sady
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.