Linia 65A 65B

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 01.03.2019 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: LUTOMIERSKA - CZARNKOWSKA (0486)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Czarnkowska 0 0 0 0 0 0 0 0
Odolanowska 1 1 1 1 1 1 1 1
Kutrzeby 3 2 3 3 2 3 2 3
Drewnowska 5 3 5 5 3 5 3 5
Srebrzyńska 7 5 7 7 5 7 5 7
Legionów 8 6 9 8 6 8 6 8
Żeligowskiego11 81210 810 810
Pogonowskiego12 91311 911 911
Więckowskiego (LO nr 1)1310141210121012
pl. Barlickiego1512161412141214
Pogonowskiego1714181614161416
Żeligowskiego1815191715171517
Karolewska2017211917191719
Włókniarzy2218232118211820
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)2420252320231922
Łaska2622272522252124
Wróblewskiego2723282623262225
Jana Pawła II3026312925282427
Nowe Sady3127323026292528
Obywatelska 1063228333127302629
Elektronowa3329343228312730
Obywatelska3531363430332932
Rusałki3632373531343033
Komandorska3733383632353134
Pienista3834393733363235
Aeroklub4036413935383437
Lotnisko4137424036393538
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
36_56a_
1636_57B_
09_21B_3348B_58_
10B_22_34B46_58B_
10_30B_49_
01B_09x17_37B_57_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_37a_57B_
17a_37B_57_
17b_37_52B_
04_16B_28_40B_52
04B_16_28B_40_52B_
0417B_37_
01B_21_31x41B_
01_16B_36_56B_
16_36B_56b_
16B_36_56B_
16_46x_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
37_
07_37_57B_
17_37_57B_
20_40B_
00_20B_40_56B_
10_25B_40_55B_
10_25B_40_55B_
10_25B_40_55B_
10_25B_40_55B_
10_25B_40_55B_
10_25B_40_55B_
10_25B_40_
00B_20_40B_
00_17B_38_59B_
18_38B_58_
18B_38_58B_
18_38B_58_
18B_38_58B_
18_38B_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
17_47B_
17_47B_
18_38B_58_
18B_38_58B_
18_38B_58_
18B_38_58B_
18_38B_58_
18B_38_58B_
18_38B_58_
18B_38_58B_
18_38B_58_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_37_57B_
17_37B_57_
17B_37_57B_
17_37B_
a - kurs do Sortowni przez Jana Pawła II jako linia 65A
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
b - kurs do Sortowni przez Bandurskiego jako linia 65B
x - od Elektronowej do zaj. Nowe Sady: Obywatelską, Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 65A)
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.