Linia 65A 65B

MPK-Łódź Sp. z o.o

linia autobusowa normalna
Rozkład jazdy ważny
od 16.09.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: ŁAGIEWNICKA - MURARSKA (1825)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Murarska 0 0 0 0 0 0 0 0
Kowalska 2 2 2 2 2 2 2 2
Dolna 4 4 4 4 4 4 4 4
Bałucki Rynek 5 6 6 6 5 6 5 5
Limanowskiego 7 9 9 9 7 9 7 8
Zachodnia 9121212 912 8 9
Czarnkowska1114141411141011
Odolanowska1215151512151112
Kutrzeby1317171713171214
Drewnowska1419191914191316
Srebrzyńska1621212116211518
Legionów1723222217221619
Żeligowskiego1926252419241821
Pogonowskiego2027262520251922
Więckowskiego (LO nr 1)2128272621262023
pl. Barlickiego2330292823282225
Pogonowskiego2532313025302427
Żeligowskiego2633323126312528
Karolewska2835343328332730
Włókniarzy2937363529352831
Mickiewicza (Dw. Ł. Kaliska)3139383731372933
Łaska3341403933393135
Wróblewskiego3442414034403236
Jana Pawła II3745444336423438
Nowe Sady 3846454437433539
Obywatelska 1063947464538443640
Elektronowa4048474639453741
Obywatelska4250494841473943
Rusałki4351504942484044
Komandorska4452515043494145
Pienista4553525144504246
Aeroklub4755545346524448
Lotnisko4856555447534549
W dni roboczeW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
25_45a_
0525_41B_56_
10B_2234B_44_56B_
08_20B32_44B_56_
16B_35_47B_55x
03_23B_31y_43_
03B_23_43B_
03_23B_43_
03B_23a_43B_
03a_23B_43_
03b_23_38B_50_
02B_14_26B_3850B_
02_14B_26_38B_50
03B_23_31y_47B_
07_17x27B_47_
05B_25_45B_
05_25B_45_
05b_25_45B_
05_15y_35x_49y_
13y_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
26_56_
26_46B_
06_26_46B_
06_26B_46_
06B_26_42B_56_
11B_26_41B_56_
11B_26_41B_56_
11B_26_41B_56_
11B_26_41B_56_
11B_26_41B_56_
11B_26_41B_56_
11B_18y_26_46B_
03y_06_26B_46_49y_
06B_27_48B_
07_27B_47_
07B_27_47B_
07_27B_47_
07B_27_47B_
07_27B_37y_50y_
12y_
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
07_37B_
07_37B_
07_27B_47_
07B_27_47B_
07_27B_47_
07B_27_47B_
07_27B_47_
07B_27_47B_
07_27B_47_
07B_27_47B_
07_27B_47_
07B_27_47B_
07_27B_47_
07B_27_47B_
07_27B_47_
07B_27_47B_
07_27B_32y_52y_
12y_
a - kurs do Sortowni przez Jana Pawła II jako linia 65A
B - kurs przez Bandurskiego jako linia 65B
b - kurs do Sortowni przez Bandurskiego jako linia 65B
y - od Czarnkowskiej do zaj. Limanowskiego: Lutomierską, Klonową, Limanowskiego
x - od Elektronowej do zaj. Nowe Sady: Obywatelską, Waltera-Janke, Nowe Sady (zjazd po trasie linii 65A)
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.