Linia 54A 54B 54C 54D

MPK-Łódź Sp. z o.o.
linia autobusowa strefowa
Rozkład jazdy ważny
od 04.02.2018 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: PIŁSUDSKIEGO - ŚMIGŁEGO-RYDZA (0740)
Czas przejazdu do:minminminminminminminmin
Śmigłego-Rydza 0 0 0 0 0 0 0 0
Sarnia 2 1 1 2 1 1 1 2
CH Tulipan 3 2 2 3 2 2 2 3
Konstytucyjna 4 3 3 4 3 3 3 4
Piłsudskiego 7 5 5 7 5 5 5 7
Dw. Łódź Niciarniana 8 6 6 8 6 6 6 8
Czechosłowacka10 7 710 7 7 710
Mazowiecka11 8 811 8 8 811
Edwarda12 9 912 9 9 912
Pomorska1411101411111014
Kasprowy Wierch1613121613131216
Juhasowa1915141915161419
Arniki2117162117181621
Henrykowska2319182319201823
Mileszki2420192420211924
Pomorska 4662622212622232126
Śródziemnomorska2824232824252328
Gryfa Pomorskiego2925242925262429
Wendy3026253026272530
Nowosolna3127263127282631
Nowosolna322827-----
ROD Relaks---34303129-
Witkacego---35313230-
ROD Polanka---36323331-
ROD Polanka---37333432-
Nowosolna-------32
Tatarkiewicza-------33
Autostrada A1 #-------34
Natolin-------36
Natolin - pętla-------37
Teolin-------39
Lipiny 67-------42
Lipiny-------43
Lipiny - pętla-------45
W dni robocze oprócz sobótW sobotyW niedziele i święta
GodzMinutyGodzMinutyGodzMinuty
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
00B20D42B
00D20B40C
00B20B40C
00C18B3858
2246C
103458B
2246
10D3458D
22B46C
10B34D58B
19C39B59D
19B39C59B
19C3959
19B39D
0939
09B39D
10B40D
10D40B
10D40
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
32D
-
10
00B50
40B
05C30
20B45C
10
00B2550
40B
05C30
20B
12D
00B50
40B
30
20B
10C
00B50
40
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
-
-
10D
00B50D
40B
30
20B
10
00B50
40B
3055C
20B
1235D
00B50
15D40B
30
20B
10
00B50
40
B - kurs do ROD "Polanka"
C - kurs do Lipin
D - kurs do Natolina
# - granica strefy taryfowej
kursują autobusy niskopodłogowe
Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja: przyspieszenie - 1 min.
opóźnienie - do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych
bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.