linia autobusowa strefowa Rozkład jazdy ważny od 02.11.2023 do odwołania
Trasa:
PRZYSTANEK: WIĄCZYŃSKA - AUTOSTRADA A1 NŻ (1282)
Czas przejazdu do:
min
min
min
min
Autostrada A1 NŻ
0
0
0
0
Wiączyńska 32 NŻ
1
1
1
1
Wiączyńska 16 NŻ
2
2
2
2
Nowosolna
3
3
3
3
Nowosolna
5
4
-
-
Nowosolna
-
-
4
-
Grabińska 10 NŻ
-
-
5
-
Podwodna NŻ
-
-
7
-
Grabińska 40 #
-
-
9
-
Grabina/Lipowa1
-
-
11
-
Grabina 50
-
-
13
-
Bukowiec 61
-
-
14
-
Kalonka/Centrum Ojca Pio
-
-
16
-
Nowosolna
-
-
-
4
Pomarańczowa
-
-
-
6
Byszewska 26 #
-
-
-
8
Janów wieś
-
-
-
11
Plichtów
-
-
-
12
Byszewy
-
-
-
14
Byszewy Majątek
-
-
-
15
Boginia
-
-
-
17
Stare Skoszewy 23
-
-
-
18
Skoszewy (szkoła)
-
-
-
20
Skoszewy
-
-
-
21
W dni robocze
W soboty
W niedziele i święta
Godz
Minuty
Godz
Minuty
Godz
Minuty
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
04
18C
36B
23
38C
10
31B
53
05C
31
55C
25
49B
07
55
31
07
25C
43
19
55
43C
55
07B
55C
13
43
55C
07B
21
49
07
31C
55B
25
55
29C
50
50
50
-
03C
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
09
09
09C
39
09C
39
39
09C
09
09C
39
39
09C
39
-
09
09
45C
09
09
09
09
39C
09
-
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
-
-
09
09C
39
09C
39
39
09C
09
09C
39
39
09C
39
-
09
09
45C
09
09
09
39C
-
-
B - kurs do pętli Kalonka/Centrum Ojca Pio jako linia 91B C - kurs do pętli Skoszewy jako linia 91C # - granica strefy taryfowej KURSUJĄ WYŁĄCZNIE AUTOBUSY NISKOPODŁOGOWE Zakłócenia w ruchu powodują zmiany czasów odjazdów.
Tolerancja:
przyspieszenie
- 1 min.
opóźnienie
- do 4 min.
Kopiowanie i rozpowszechnianie rozkładów jazdy w celach zarobkowych bez zgody MPK-Łódź Spółka z o.o. jest zabronione.